ONAYLİFT ASANSÖR

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile dinamik ve uzman kadrosunu bir araya getiren firmamız  2015 yılından Onaylift Asansör Olarak ticaret hayatına başlamıştır. Geçmişin tecrübesi ve geleceğin öngörüsü ile ticari faaliyetlerini sürdüren firmamız kısa zamanda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla sektörde kendine yer edinmeyi başarmıştır.
Asansör sektöründe güvenilir marka haline gelen Onaylift gerçekleştirdiği yatırım çalışmaları ile 1000malanda başlayan ticari faaliyetlerini 6 ay gibi kısa bir sürede 2600m2‘lik alana taşıyarak istikrarlı büyümesine hızla devam etmiştir.

Bu başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim bilincinin yer almasının yanında bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal, vizyon sahibi ürün ve üretimin esas alınması ile desteklenmiş olup yine bu bilinç çerçevesinde ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunarak , çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Ülkesine ve milletine değer katan Onaylift Asansör Market “Sıfır İş Kazası” politikası ile çalışanlarının iş güvenliği konusunda gerekli tüm önlemleri alarak Başarılı Yönetim alanında kendini bir kez daha ispatlamıştır.

Geçmişin tecrübesi ve geleceğin öngörüsü ile ilerlemeye devam etiğimiz Asansör sektöründe “Kalitenin Bizim Onayımızdan Geçtiğini” ispat etmeye devam edeceğiz

 +90 332 346 2124
 +90 332 346 2125
 info@onaylift.com.tr
 Fevzi Çakmak Mah. Ayyıldız Cad. No:101 Karatay/Konya

http://onaylift.com.tr