Oxiron Led

Sektörün en genç ve dinamik firması olarak 2015 yılında OXIRON LED markası ile pazara girdik. Hızla büyümeyi ve pazarda kısa sürede çok yol kat etmeyi hedefliyoruz. İddiamızda teknolojimizden ve bu konudaki yatırımlarımızdan güç alıyoruz.
İkitelli’de yer alan en son teknoloji ile donatılmış 4,000 m2 alanda kurulu üretim tesislerimizde, SMD dizgi ile yerli üretim yapıyoruz. Kısa zamanda ürün kalitemiz, çeşitliliğimiz ve üretim alanındaki gücümüz ile pazarda sesimizi duyurduk. Üretim tesislerimizde yerli üretim ve montaj çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımız ile geleceğe yatırımm yapıyoruz.
Teknolojiyi ve pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek, üretim alanındaki değişmeyi ve gelişmeyi dünya ile eş zamanlı sizlere ulaştırmayı hedefliyor ve çalışmalarımıza bu alanda yön veriyoruz.
Çevre dostu ürünlerimiz, üretim kalitemiz, her aşamada size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen kadromuz ile dünyaya açılan bir marka olmak hedefiyle çıktığımız bu yolda, sizlerin desteği ve değerli işbirliği ile daha güçlü olacağımıza inanıyoruz.
Uzman kadromuz ile üretimden projelendirmeye her adımda siz değerli iş ortaklarımıza en kaliteli hizmeti sunmayı ilke ediniyoruz.

  • İkitelli O.S.B. Mah. Eski Turgut Özal Cad. No:22C İkitelli / Başakşehir İstanbul
  • Telefon: (+90) 444 90 30
  • Faks: (+90) 444 90 30 (113)
  • E.Posta: info@oxiron.com.tr
  • www.oxironled.com.tr