ÖZ Yapı Su Armatürleri San.Tic. Ltd.Şti.

ÖZ YAPI SU ARMATÜRLERİ Firmamız ÖZ YAPI SU ARMATÜRLERİ 1992 yılında Flexible bağlantı hortumları imalatı ile üretime başlamıştır. 1994 yılında üretim kategorisine mıstillo markasıyla duş setlerini de katarak üretimini bugünkü şekliyle ve çeşitliliğiyle devam ettirmektedir. 1997 yılına kadar yurtdışı pazarına yönelik çalışmış ve daha sonra yurtiçi pazarında da ağırlığını her geçen gün arttırmıştır.

Firmamız bugün sektöründe mıstillo markasıyla en fazla ürün ve kalıp çeşitliliğine sahip tek firma olmakla beraber, sürekli ürün tasarımları ile sektörüne öncülük etmiş ve hep ilkleri başarmıştır. Ürünlerimizin Türk Patent Enstitüsün’ce Endüstriyel Tasarım PatentidirFirmamız ÖZ YAPI SU ARMATÜRLERİ 1992 yılında Flexible bağlantı hortumları imalatı ile üretime başlamıştır. 1994 yılında üretim kategorisine mıstillo markasıyla duş setlerini de katarak üretimini bugünkü şekliyle ve çeşitliliğiyle devam ettirmektedir. 1997 yılına kadar yurtdışı pazarına yönelik çalışmış ve daha sonra yurtiçi pazarında da ağırlığını her geçen gün arttırmıştır.

Firmamız bugün sektöründe mıstillo markasıyla en fazla ürün ve kalıp çeşitliliğine sahip tek firma olmakla beraber, sürekli ürün tasarımları ile sektörüne öncülük etmiş ve hep ilkleri başarmıştır. Ürünlerimizin Türk Patent Enstitüsün’ce Endüstriyel Tasarım Patentidir..

Firmamız ÖZ YAPI SU ARMATÜRLERİ 1992 yılında Flexible bağlantı hortumları imalatı ile üretime başlamıştır. 1994 yılında üretim kategorisine mıstillo markasıyla duş setlerini de katarak üretimini bugünkü şekliyle ve çeşitliliğiyle devam ettirmektedir. 1997 yılına kadar yurtdışı pazarına yönelik çalışmış ve daha sonra yurtiçi pazarında da ağırlığını her geçen gün arttırmıştır.

Firmamız bugün sektöründe mıstillo markasıyla en fazla ürün ve kalıp çeşitliliğine sahip tek firma olmakla beraber, sürekli ürün tasarımları ile sektörüne öncülük etmiş ve hep ilkleri başarmıştır. Ürünlerimizin Türk Patent Enstitüsün’ce Endüstriyel Tasarım Patentidir.

  • Bankalar Cad. Yanıkkapı Sok. No:13/4 Karaköy / İST – TURKEY
  • Tel : +90 212 253 37 37 Pbx
  • Fax : +90 212 238 57 10
  • www.ozyapi.com