Özçete Karo Mermer

Özçete Karo Hazır Basamak San. ve Tic.Ltd.Şti olarak, Adana da , kurulduğumuz 1972 yılından bugüne, inşaat sektörünün gereksinim duyduğu zemin kaplama ve yapı elemanlarını, alanında uzman olan ekibiyle, en yeni teknolojiyi kullanarak, en kaliteli ve en uygun koşullarda üretmekteyiz.

Ürünlerimizi, standart ölçüler kapsamında daha hafif, daha sağlam ve avantajlı bir şekilde sunmak amacıyla, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve uygulamaktayız.

İtalya da uygulanmaya başlanan, bölgemizde ise ilk kez firmamız tarafından 2000 yılı ocak ayında Alman ve İtalyan makineleri ile imalatına başladığımız Tek Tabaka Terrazo Karo (Suni Mermer Plak) ile ürünlerimizi daha kaliteli ve yeni seçeneklerle sizlere sunma gayretindeyiz.

Adana da 1987 yılında inşaat taahhüt işleri ile faaliyetine başlamış olan firmamız Erkan İnşaat Mühendislik San. Ve Tic. Ltd.Şti. ile Özçete Karo ve Erkan İnşaat olarak, 2002 yılında, imalatına girdiğimiz, inşaat sektörünün gereksinim duyduğu çevre düzenleme elemanları (beton parke, bordür, dekoratif kilit taşları ) üretimini titizlikle sürdürmekteyiz.

İmalatımızda kullanılan hammaddeler, ülkemizin çeşitli bölgelerinden, TSE standartlarında seçilip, imalathanelerimizde Alman ve İtalyan Makineleri ile işlenmekte, siz değerli müşterilerimize kalıcı güzellikler olarak geri dönmesi sağlanmaktadır.

Kaliteli, kalıcı ve her bakımdan uygun ürünler için gerekli bütün donanımlara sahip, uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

  • İncirlik Cumhuriyet Mah. Çimento Bulv. 11/B  01965 YÜREĞİR / ADANA / TÜRKİYE
  • Tel : +90 (322) 332 97 25
  • Fax: +90 (322) 332 93 70
  • Web : www.ozcetekaro.com.tr
  • e-mail: ozcete@ozcetekaro.com.tr