Özdoğan Asansör Isı Kaynakları Elektrik Mak. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kaliteli sorunsuz asansör montajları , sürekli yükselme kateden büyüme grafiği ve artan alım gücü rakamlarıyla asansör sektöründe çok önemli bir yere sahip olan Özdoğan Asansörün temelleri 2000′ li yılların başında Denizli’de Ayhan DOĞAN tarafından atılmıştır. 2014 yılı içerisinde 1000 metre kare kapalı alan içerisine taşınmış ve kurumsallaşmanın gerektirdiği her türlü ayrıntıyı mekanına yansıtmıştır. Yeni yerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Özdoğan Asansör geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. Asansör sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü asansörün montaj, revizyon, projelendirme ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.
Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bugün her elemanımız teknik olarak özenle eğitilmektedir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek , insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı 0luşturmak Firmamızın yıllar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
Yetkili Kişi : Ayhan DOĞAN
Adres : Pelitlibağ Mahallesi 1131 Sokak No:1 / A Pamukkale / DENİZLİ
Telefon : +90 258 261 91 21
Faks : +90 258 261 91 21
GSM : +90 555 552 10 82
E-Mail : info@ozdoganasansor.com

www.ozdoganasansor.com