Özkul Beton Elemanları A.Ş.

Özkul Beton 1982 yılında küçük bir imalathanede yer karosu üretimine başladı. Daimi müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, kalite misyonu ile 5. Yılında İtalya’dan son teknoloji makine ve ekipmanlar ithal ederek oluşturduğu modern üretim tesisleri ile daha kaliteli, daha hızlı ve daha dayanıklı üretim yapmaya başladı. Daima büyüme ve gelişmeyi hedefleyen firmamız, İtalya ve Almanya’dan sahasındaki son teknolojiyi ithal etmeye devam etti ve bugün toplam 15.000 M2 kapalı, 70.000 M2 açık alanda 7 adet tam otomasyon üretim tesisi ile; T.S.E. belgeli olarak; Suni Mermer ve Yer Karoları ( Tek-Çift Tabaka), çeşitli isteğe bağlı özel kalıplı Beton Elemanları imalatı, Kilitli Parke Taşları, Kaldırım Plak Taşları, Bahçe ve Yol Bordürleri, Çit Direkleri, Çiçeklikler, Denizlik, Parapet, Harpuşta, Süpürgelik, Dekoratif Bahçe Elemanları, L tipi ve iki parçalı Merdiven Basamakları, WaschBeton(Yıkamalı Beton) ürünleri, Bims Blok Duvar Elemanları, Telekom Menholleri, Ankrajlı Cephe Kaplamaları ve Çevre Mobilyaları üretimi yaparak hem yurt içinde hem de yurt dışında başta Almanya, Fransa, Romanya, Arnavutluk, Libya, Irak, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ayrıca 35 yıllık tecrübemiz ile isteğinize uygun özel siparişlerinizi sahip olduğumuz teknik bilgi, donanım ve kadrolar ile üretebilmekteyiz.

Yurt içinde ve Yurt dışında Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışan firmamız; her geçen gün istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Genişleyen ürün yelpazesi ile 600’ün üzerinde çeşit sunarak yeni yapıların ve projelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız; istikrarlı büyümesini çeşitli yerlerde kurulacak yeni işletmelerle hem istihdam alanında hem de ihracaatda hedeflerini büyüterek Ülke ekonomisine katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

  • Demirlibahçe Mah. Plevne Cad. No:28 Mamak / ANKARA
  • Tel: +90 312 363 68 78 (PBX)
  • Fax: +90 312 362 24 18
  • ozkul@ozkulkaro.com.tr
  • www.ozkulkaro.com.tr