Özlider A.Ş

Sektöründe LİDER olabilmek için 30 yıldır hep heyecan yaşayıp çalışan kurucumuzun bize açtığı yolda; ana sektörümüz olan banyo ve mutfak aksesuarları, akrilik küvet sistemleri ve duş kabinlerinin yanı sıra, PS. PP. PE. ABS. PMA+ABS ektrüder levha, reklamcılık sektörü, soğutma sektörü, otomotiv sektörü ürünlerimizi çağımızın gerektirdiği teknolojik yenilikleri takip edip kullanarak, iç ve dış pazardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda gerçekleştireceğimiz üretimlerimizle”Müşteri Memnuniyeti” sağlamak temel ilkemiz olacaktır. Bu bağlamda; dün bugünü, bugün yarını yaratıyorsa bizler bu günden yarından sonrasını yaratmaya çalışıp, karar verirken asla “bir ara görüşelim karar veririz” demeyip, rakiplerimizin zamanı bizimle yakalayamamaları için; hiç durmadan çalışan ilerleyen bir saat gibi hareket edeceğiz.

Kurucumuz nasıl “LİDER” olabilmek için 30 yıldır hep aynı heyecanı yaşayıp çalışmışsa, bizler de “LİDER” kalabilmek için daha fazla heyecan yaşayıp tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve bize duydukları güvenle devamlı yenilik bekleyen tüketicilerimize aynı heyecanı yaşatacağız. Çağımızı yakalayan ilerisini görebilen doğru ve hızlı kararlar verebilen deneyimli yönetimimizin önderliğinde; yaratıcı mühendis kadrosu ve modern ekipmanlarıyla, AR-GE bölümünde konusuna uygun her türlü ürün geliştirme tasarım ve buna bağlı kalıp imalatını gerçekleştirerek, ürettiğimiz ürünlerimizi konusunda uzman satış, pazarlama ve dağıtım kadromuzla yurtiçi ve yurtdışında oluşturduğumuz binlerce satış noktamızdan milyonlarca ev, işyeri ve otellerde nihai tüketici ile buluşmanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz, yaşayacağız.

Her geçen gün globalleşen dünyamızda, çağımızın getirdiği yeniliklere ayak uydurarak, üstlendiğimiz sosyo ekonomik sorumluluğun bilinciyle; sektörümüzde devir aldığımız markamıza uygun LİDER’lik bayrağını evrensel arenada dalgalandırıp devam ettireceğiz. Ticari anlamda büyük bir girişimcilik başarısıdır “LİDER”. Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Güleç’in 1983 yılında 200 metrekarelik alanda tek bir makine ile “vakumlu ayna” imalatı yapması ile atılmıştır. Liderliğe yükselmenin ilk basamağını 1987 yılında kurulan ÖZLİDER Ltd. Şti. oluşturmuştur. Kendi öz kaynakları ile çok hızlı ve etkin bir büyüme modeli geliştiren cesaret, inanç, kararlılık, sabır ve bilgiyle öncü yönetim anlayışını pekiştiren ortaklar, yatırımlarına devam etmiş ve şirket sayısını 7’ye çıkarmışlardır.

Teknik ve idari kadrolarında uzman kişilerin yer aldığı Lider; 2006 yılında “Holding” yapısına kavuşturulmuş, şirketler “Lider Holding A.Ş.” çatısı altında faaliyet konularına uygun olarak yapılandırılmıştır. Yıllar içinde otomotivden medikale, yatçılıktan lojistiğe, soğutmadan banyoya, mutfak aksesuarlarından gıda ambalajına kadar pek çok sektöre üretim yapan ve dünyaca tanınan birçok firmanın çözüm ortağı olan Lider Holding; yatırım, üretim, istihdam, ihracat ve yarattığı katma değerle Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir. Lider Holding; tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile yürütmektedir. Faaliyet gösterdiği her alanda mükemmelliği yakalamayı ilke edinen ve etik değerlere bağlılığı ön koşul sayan Lider Holding, 30 yıllık geçmişinde olduğu gibi, bundan sonra da gurur duyacağı yatırımlarla yoluna devam etme kararlılığındadır.

  • Kavaklı Mahallesi İstanbul Caddesi No:7 Beylikdüzü – İSTANBUL
  • +90 (212) 855 81 00
  • +90 (212) 855 81 11
  • info@ozlider.com
  • www.ozlider.com