PARADUŞ Duş Kabinleri San. ve Tic.Ltd.Şti.

Paraduş duşakabin sektörü alanında sürekli kendini yenileyen ve müşteri memnuniyetini her zaman daha fazla önemseyen, hizmet sunma çabası ile kendini geliştiren bir kuruluştur. Duşakabin alanında öncü olmayı hedefleyen, işimizi severek ve her geçen gün büyümeyi daha fazla arzulayarak ve yaptığımız her işi büyük bir titizlik ile sonlandırmaya özen gösteririz. Müşterilimizin banyo alanına katacağımız yenilikler ile müşterimizi mutlu etmek, firmamızın en önemli ilkesidir.

Misyon olarak çalıştığımız alanalarda hizmetin en iyisini sunmak ve bunları gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini önem vermek benimsediğimiz ilk misyonumuzdur. Kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz ise çalışma arkadaşlarımızın seçimi ile eğitimi ve temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye?mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

  • Tahtakale Mahallesi Petrol Sok. No:8 Şamlar Köyü – Altınşehir 34325 İstanbul-Türkiye
  • Telefon : 02126485166
  • Fax : 02126480811
  • E-mail : info@paradus.com.tr
  • www.paradus.com.tr