Park Hyatt İstanbul Terasında Havuz Keyfi

İstanbul’un en güzel binalarından birinde, hizmet anlayışı ile farklılık yaratan ve seçkin lezzetler sunan Park Hyatt Istanbul’un terasındaki havuz ile yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Şehrin en seçkin alışveriş ve yerleşim merkezlerinden Nişantaşı’nda misafirlerini ağırlayan Park Hyatt Istanbul, yazı güzel geçirmek isteyen misafirlerini havuz keyfine bekliyor.

 

Park Hyatt İstanbul’un terasında yer alan 20 m. uzunluğunda, 4 m. genişliğindeki havuzda yazın keyfini doyasıya çıkararak, günün istediğiniz saatinde ailenizle ya da arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 

Havuz keyfine yakışır ayrıcalıklı bir menü

Park Hyatt İstanbul, teras havuzu kullananlara özel oluşturduğu menüsü ile gününüzün daha da güzel geçmesini sağlayacak.Vegan, vejetaryan, raw, glütensiz beslenme çeşitleri sunan menü sezonun en taze ürünlerinden hazırlanıyor. Bir beslenme uzmanı tarafından hazırlanan immün sistem suyu, detoks suları ve denge smoothie seçeneklerini sunan Park Hyatt, son zamanların en popüler sağlıklı yaşam içeceği olarak gösterilen Kombucha – probiyotik çay çeşitlerini de sunuyor.

 

Eylül ayına kadar her gün 08.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet veren Park Hyatt, günlük tek kişi 250 TL, aylık tek kişi 750 TL. Günlük giriş ve aylık üyelik seçeneklerinde The SPA’da ortak alan kullanımı ücrete dahildir.