Piks Stone

PİKS STONE dekoratif taşları  DÖRTEL DEKORATİF TAŞ LTD. ŞTİ. tarafından 2012 yılında üretime başlamıştır.PİKS STONE dekoratif taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak elde edilen zengin renk ve doku içeren malzemelerdir. Kolay uygulanması, m2 ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif ve renk olarak geniş yelpazede hizmet vermesi ile tasarım ve projelerde PİKS STONE markasının öne çıkmasını sağlamaktadır. Üretimdeki yüksek teknolojisi kaliteyi, hafifliği yapıların statiğini bozmamasını ve kolay uygulanabilmesini, renk çeşitliliği her zevk hitap etmesini, dokulardaki derinlik ile PİKS STONE her uygulama alanında kendini öne çıkartmaktadır.

Üretimde müşteri odaklı çalışmak, hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, geniş ve güçlü satış ve satış sonrası ağına sahip olmak,sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, piyasadaki etkinliğini ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Bu anlayışın sonucu olarak halen yatırım ve ar-ge çalışması devam eden PİKS STONE bugün ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile dünya standartlarına ulaşmıştır. Kısa zamanda uluslararası pazarda söz sahibi olarak Kanada, Hollanda, Fransa, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbeycan, Kıbrıs, Dubai,Belçika, Irak gibi bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

  • Sarıçam Sokak No : 8 / 5 Siteler / ANKARA
  • T. +90 312 815 15 02
  • GSM . +90 0544 353 00 70
  • F. +90 0312 353 00 65
  • info@piksstone.com
  • www.piksstone.com