POLİTEK POLİETİLEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED STİ

Size özel banyolar yaratmak için ürünlerimizi modern teknolojinin çizgisiyle buluşturduk, 25 yıllık tecrübemizi AR-GE bölümümüze aktararak Türkiye’de ilklere imza attık ve modern ev kavramına rahatlık ve lüksü ekledik.

Üretimini yapmış olduğumuz akrilik plaka, compact sistemler, hidromasajlı küvetler, akrilik duş tekneleri, duşakabinler ve polietilen su depolarının kalitesi sektörde kalite standart çizgisini en üst seviyeye çıkarmıştır, bu da AR-GE ekibimize yeni ufuklar açmıştır. Şu an üzerinde çalıştığımız simli ve özel desenli modellerin evlerinize daha çok renk ve huzur katacağını biliyoruz, bunun için sizlere daha fazla seçenekler sunuyoruz.

İstanbul pendik’ deki 9.000m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde insan sağlığına ve çevreye duyarlı modern teknolojiye sahip üretim tesisimizde yıllık 300.000 adet kapasiteyle üretim yapmaktayız, üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünler sağlık ve güvenlik sertifikası bulunan hammaddeler ve yardımcı malzemelerle üretilmektedir. Kalite çizgimiz Türkiye’de ve dünya çapında yüzlerce bayii ve yetkili servis ağıyla güçlü bir kadroya sahiptir. Entegre tesisimizde sizlere yeni kabinler ve sistemler üretmek için yeni projelere imza atıyoruz, koleksiyonumuz zengin ve sizleri bekliyoruz…

Vizyonumuz;

  • İlk olarak, dünyadaki en iyi ve en estetik banyo, duş ve jakuji sistemlerine öncülük ederek ürün çeşitlerimize yenilerini katmalk.
  • Estetik banyo teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.
  • Biz en iyi evlerin sahip olmak istediği, banyoya ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz, bu doğrultuda çok çeşitli zevklere hitap etmek için çaba sarf ediyoruz.
  • Türkiye’ de Politek ürünleri her yıl 10.000 den fazla kişinin yaşamına dokunuyor ve biz Politek ailesi olarak her gün daha huzur veren banyolar yaratmak için çalışacağız.

Misyonumuz;

  • Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
  • Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak,
  • Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek,
  • Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile sektörümüzde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
  • Yapı sektöründeki global gelişmeleri, güncel teknolojinin kullanıldığı yeni ürünlerle hayatı kolaylaştırmak ve Politek banyolarına kavuşturmak.

Esenler Mah. Hürriyet Cad. No :55

Pendik / İSTANBUL

Tel: +90 216 396 65 09

Fax: +90 216 396 19 96

www.politekbanyo.com