Portisan Portatif Çelik İskele Kalıp Sanayii ve Tic. A.Ş.

1977 Senesinde Portisan ünvanı ile Burdur’un Bucak İlçesinde kalıp ve iskele imalatına başlamıştır. Portisan, inşaat kalıp sektörünün Avrupa’dan Türkiye’ye ilk teknolojik transferi olma özelliğini de taşımaktadır.
Başlangıçta iskele tasarımı ve üretimi için kurulmuş olan Portisan, kısa bir süre içerisinde diğer teknolojik kalıp ve iskele sistemlerini de ürün yelpazesine katmıştır.
Bugüne kadar bina, köprü, gemi inşa, uçak hangarı, kule, tünel, tribün, iş merkezi, spor salonları, fabrikalar, her türlü mimari kompleks inşaatlarında yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Portisan ürünleri, mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmiştir. Deneyimli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Portisan kalitesinden taviz vermeden inşaat sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Adres :Organize Sanayi Bölgesi 2. Etap 26. Cad. No. 7  07040 Döşemealtı  Antalya – Türkiye
  • Tel :+90-242 246 56 00
  • Fax:+90-242 246 56 56
  • E-Mail : info@portisan.com
  • www.portisan.com.tr