Regnum Sky Tower’da düşük maliyet, yüksek fayda

OP Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yaklaşan yılbaşı öncesi getirdikleri 2yüzde 18 KDV bizden” kampanyası ve “30 ay sıfır faiz” avantajıyla maliyetleri daha da düşürdüklerini belirtti.

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi 156 metrelik yüksekliği, özgün mimarisi, geniş ofisleri, lokasyonu ve golf sahasından yüzme havuzuna kadar donatıları ile kısa sürede Ankara’nın en prestijli iş merkezi haline geldi.

Ofislerini Regnum Sky Tower’a taşıyanlar, müşterileri ve konuklarını  nezih ofislerinde prestijli bir şekilde ağırlama imkanı yakalarken, elde ettikleri artı fayda ile karlarını da artırmış oldular.

OP Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala

Projeyi hayata geçiren OP Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yaklaşan yılbaşı öncesi getirdikleri 2yüzde 18 KDV bizden” kampanyası ve “30 ay sıfır faiz” avantajıyla maliyetleri daha da düşürdüklerini belirterek, “Regnumlular, böylesine prestijli bir iş kulesinde hem çok uygun fiyatla ofis sahibi olacak hem de marka değerlerinin yükselmesiyle daha çok kar edecek. Bu da, projeye başlarken belirlediğimiz ‘Ankaralı firmalara katkı’ hedefimize bir adım daha yaklaşmamızı sağlayacak” dedi.