REIDIN’in kurumsal iletişimi Marjinal Porter Novelli’ye emanet

Uluslararası yatırım fonlarından yerel bankalara, finansal kurumlardan emlak şirketlerine, devlet kurumlarından geliştiricilere kadar tüm sektörel profesyonellerin veri kaynağı olarak tercihlerinden biri haline gelen REIDIN, çok yönlü iletişim için Marjinal Porter Novelli’yi seçti.

Gayrimenkul sektörü ile ilgili kapsamlı ve derinlikli analitik bilgiler sunan REIDIN, Türkiye çapında toplam konut gayrimenkullerinin yüzde 98’ini kapsayan incelemeleri ve yüzde 90’dan fazla doğruluk payı sunan güçlü veri setleriyle gayrimenkul sektöründe güvenilirliğini kanıtlamış bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Gelişmekte olan ülkelere odaklanan REIDIN erişimi zor, kapsamlı ve güncel sektör veri ve bilgilerini kullanıcı dostu ve akıllı internet çözümleri ile profesyonellere sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlıyor. Kullanıcılarına kapsamlı ve detaylı bilgi, analiz ve araştırmalar sunan REIDIN’in kullanıcıları arasında gayrimenkul geliştiricileri, bankalar, mortgage ve sigorta şirketleri, emlak acenteleri, değerleme şirketleri, danışmanlık şirketleri, perakende şirketleri ve devlet kurumları yer alıyor.