Roya Nova Rezidans yatırımcıların gözdesi oldu

Dinamik, yenilikçi yapısı ve yaratıcı uygulamalarıyla gayrimenkul sektöründe kendine farklı bir kulvar açan Roya Yapı, İstanbul Finans Merkezi’nin yanında hayata geçirdiği Roya Nova Rezidans ile kazançlı yatırımda bölgenin yıldızlarından biri olarak öne çıkıyor.

İstanbul Finans Merkezi’ne yürüme mesafesindeki konumuyla şehrin değerli lokasyonlarından biri içinde yer alan Roya Nova Rezidans, mimarisi ve tasarımda yarattığı farkla yaşamın ve yatırımın yeni adresi olmaya aday. Optimum maliyet, maksimum verimlilik anlayışıyla inşa edilen Roya Nova Rezidans, sunduğu 2019 teslim ve 2020’de peşinat avantajının yanı sıra uygun ve kişiye özel ödeme koşullarıyla da fırsatlar sunuyor.

Mimar ve yatırımcıları aynı platformda buluşturarak “Yapımızda Kalite Var” anlayışıyla gayrimenkul sektöründe farklı bir kulvar açan Roya Yapı’nın ilk büyük markalı konut projesi Roya Nova Rezidans yatırımcıların gözdesi oldu. “Yaşamın yükselen değeri” sloganıyla İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yükselen proje oturum ve yatırım için ev arayanların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, “Projemiz sahip olduğu yüksek kalite ve sunduğu yüksek kazançla şimdiden bölgenin yıldızı oldu. Yatırımcılara sadece bir konut projesi değil yaşamın değerini yükselterek zirveye taşıyan benzersiz bir yaşam konsepti sunuyoruz. Dairelerimiz seneye teslim, peşinat ise 2020’de. Ve isteyene vade farksız 60 ay taksit yapıyoruz. Roya Nova tek kelimeyle konutta kazancın gerçek adresi” dedi.

* Roya Yapı sektöre ne zaman giriş yaptı?

AYKANAT: Tago Mimarlık, Ared Yapı ve DRS Yapı’nın ortak güç birliğinin bir yansımasını oluşturan Roya Yapı, Roya Nova Rezidans projesi ile sektörde kalite kavramını yeniden tanımlayan yepyeni bir kulvar kazandırdı. Mimari tasarımı ve yatırımcıya sunduğu yüksek kazanç potansiyeliyle İstanbul Finans Merkezi’nin içinde yer alan bölgenin değerini de yükselten Roya Nova projesi, “Yaşamın yükselen değeri” anlayışıyla satışa sunuldu. Türkiye ve yurt dışında edindiği yapı, mimarlık ve inşaat tecrübesiyle sektöre nitelikli bir yatırım değeri kazandıran Roya Yapı, Roya Nova Rezidans projesi ile “kazançlı yatırım” kavramını zirveye taşıyor. Sadece bina inşa etmekle yetinmeyip, geleceğin yaratıcı uygulamalarına imzasını atarak yüksek prim garantisi sunan şirket, sağladığı ödeme koşullarıyla da sektörde bir ilke imza atıyor.

* Roya Nova Rezidans projesinin lokasyonu hakkında bilgi verebilir misiniz?

AYKANAT: Atasehir – Ümraniye arasında, Finans Merkezi’nin karşısında yükselen Roya Nova, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde, şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını ve avantajlarını sunuyor. Konumunun verdiği avantajla “günün 24 saatini yaşatan” bir proje olarak öne çıkan Roya Nova, Finans Merkezi’ne 800 metre, metro istasyonu ve otobüs durakları ile Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor.

Roya Nova Rezidans’la sadece bir konut projesi değil, üst düzey bir yaşam konsepti sunuyoruz. Proje İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başındaki konumu ve mimari özellikleriyle bölgenin yeni trendi olacak. Roya Nova Rezidans projesi, farklı tasarımı, sunduğu üst düzey yaşam konsepti ve İstanbul’un en değerli bölgesinde yer alan konumuyla yepyeni bir yaşamın habercisi ve yatırımcılarımız tarafından da kazancın adresi olarak gösteriliyor. Bölgedeki konut projeleri arasından tasarımı ve yatırımcıya sağladığı kazançla ayrışan projemiz, konut alıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak, bir konutun nasıl üst düzey verimli ve kişiye özel olarak planlanabileceğine ilişkin en doğru cevabı veriyor. Projemiz hem tasarımı hem de konumu ile zaman, bütçe ve lokasyon sınırını ortadan kaldırarak, sunduğu optimum çözümlerle konut sahiplerine günün 24 saatini yaşatma imkanı sunuyor.

* Roya Nova Rezidans’ta ödeme koşulları nasıl?

AYKANAT: 1+-0, 1+-1 ve 2+-1 tipinde 251 daire ve dört ticari üniteden oluşan projede metrekare fiyatı 5 bin 800 TL’den başlıyor. Projede yer almak isteyenler dairelerini 2019’da teslim alıp peşinatlarını 2020 yılında ödeyebilecekler. Bir kamu bankasının da aralarında olduğu dört banka projemizin garantörü konumunda. Bu da bankaların bize ve projeye duyduğu güvenin bir göstergesi. Öte yandan peşin alımlara çok özel indirimlerin yanı sıra taksit düşünenlere de ayda ortalama 5 bin TL taksitlerle, vade farksız 60 ay taksit ya da 120 aya kadar vade imkanı sunulabiliyor.

Roya Nova, optimum maliyetle maksimum verimliliğin elde edildiği örnek bir proje. Projemizi kendi kendine yetebilen bir mimari anlayışla inşa ediyoruz. Bu yönüyle ‘yaşam ve yatırımcı dostu’ olarak öne çıkmayı başarıyor. Sunduğumuz yüksek kaliteyle birleşen yüksek yaşam standardı, yatırımcılarımızın da dikkatinden kaçmıyor. Lansmana çıktığımız ilk günden bu yana projemizin neredeyse yarısının satışını tamamlayarak yatırımcılarımızla kurduğumuz dostluğu pekiştirmeyi başarmış bulunuyoruz.

* Projede sunulan sosyal imkanlar nelerdir?

AYKANAT: Roya Nova Rezidans, sunduğu yaşam merkezi konsepti ile ofise gitmek zorunda kalmadan çalışabilme ve sosyalleşebilme fırsatı tanıyor.  Sahip olduğu üç toplantı salonu, dört otopark katı, pilates ve grup dersleri de yapabilme imkânı tanıyan kapsamlı bir spor salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, şok duşu, soyunma odaları, sinema salonu, karaoke odası, restoran, cafe, açık hava sineması, kulvarlı havuz, barbekü alanı ve deniz manzaralı terasıyla yaşamın her anını yaşatmak adına her türlü ihtiyacı karşılıyor.

* Roya Nova Rezidans’da aidatlar neden bu kadar düşük?

AYKANAT: Mimarisi ve bina kullanımı olarak her detayı titizlikle planlanan Roya Nova Rezidans, sadece bir inşaat projesi değil aynı zamanda farklı yaşam konsepti olarak da dikkat çekiyor. Konutlarda kullanılmayan alanların maddi yükünü ortadan kaldıran, her anlamda verimli ve hayallere göre biçimlendirmeye ve kişiselleştirmeye açık yaşam alanlarından oluşan proje, kendi kendine yetebilen bir mimari anlayışla inşa ediliyor. Optimum maliyetle maksimum verimliliğin elde edildiği, uzmanlığın, yaratıcılığın ve konforun yüksek kalite ile buluştuğu proje, bu yönüyle Türkiye’de “yaşam ve yatırımcı dostu” fırsatlarıyla öne çıkıyor.

Gayrimenkul sektöründe aidatlar metrekaresi 6-7 TL civarlarında seyrederken Roya Nova Rezidans’ta aidatın metrekaresi 2,5 TL civarında olacak.