Saf akrilik çözümlerle dış cepheler Weber güvencesinde

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 60 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak çözümler sunuyor.

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, inşaat malzemeleri üretiminde ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümler sunan Weber, saf akrilik esaslı boya ve kaplamaları ile yüksek örtücülük, suya ve neme karşı direnç, yüksek UV dayanımı gibi avantajlar sağlıyor.

Yenilikçi cephe çözümlerinden weber.tex UV star ve weber.tex UV flex UV direnci sayesinde güneş ışınlarının yaratacağı renk solmalarına karşı iyi bir performans göstererek, standart dış cephe boyalarına göre rengini ve parlaklığını uzun süre koruyor. Çatlak köprüleme özelliğine sahip, ince tekstürlü weber.tex UV flex süper elastik yapısıyla oluşabilecek kılcal çatlaklara karşı dayanıklılık ve kendinden renkli yapısı sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de altı fabrikası, sekiz bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.