San Deco

1965 yılında kurulan San Deco, sektöre iç – dış cephe boyaları ve sıva üretimi ile giriş yapmıştır. 90’lı yıllara gelindiğinde gelişmiş pazarlardaki yatay gelişimi ve boya sektörünü yönlendiren son tüketici ihtiyaçlarını göz önünde tutan San Deco, Ar-GE çalışmalarını dekoratif boya üzerinde yoğunlaştırmıştır.

Bugün yarım asırlık tecrübesiyle pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılıma sahip “dekoratif boya” alanında uzmanlaşan San Deco; bugün Ar-Ge araştırmalarıyla ve üç kıtaya yayılan uluslararası pazar gücüyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur.

Yarım asırlık bir firma olarak geçmişinin tecrübesini markayı ve sektörü ileri taşıyan inovatif vizyonu ile birleştiren San Deco hem müşteri hem de distribütör memnuniyetini maksimum seviyede karşılamaktadır. Uygulama ayağında da hizmet veren ve üretimini destekleyen marka, farklılıklardan beslenen ve bu farklılıklarla yaratıcılığını perçinleyen yenilikçi yaklaşımlar sergilemektedir.

İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan San Deco, doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları benimsemektedir.

San Deco bugün; birçok farklı alana hizmet ve ürün sunmakta; sahip olduğu bayilik ağı, profesyonel satış ekibi ve Ar-Ge politikalarıyla geniş çaplı bir istihdam sağlamaktadır. Müşterilerin ve sektörün beklentilerini gözlemleyerek ilgili dinamiklere odaklanan ve çift taraflı kazanç sunan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.

  • Küçükbakkalköy Mah. Yenidoğan Cad. Hazar Sok. No:4 34750 Ataşehir, İstanbul
  • Tel : + 90 (216)575 56 56(Pbx)
  • Fax: + 90 (216) 575 56 99
  • E-Mail: info@sandeco.com.tr
  • www.sandeco.com.tr