Sanpark Çelik Otopark Sistemleri A.Ş

SanPark araç liftleri ve kaldırma ekipmanları üretiminde 60 yılı aşan tecrübeyi temel alarak kuruldu. Türkiye’de sektörüne yön veren lider, konumunda bulunan Sanpark’ın, global pazarda da 14 ülkede faaliyet gösteren satış ve pazarlama organizasyonu bulunuyor. 

Sanpark 42 ülkede ürün ve hizmet sunuyor. 22.000 m2 üretim tesisi, 200’ü aşan çalışanı ile Sanpark otopark sistemleri, yeni nesil otopark çözümleri, ekonomik ve teknolojik otoparklar üretiyor. Günümüz kalabalık şehir hayatı, karmaşası içerisinde büyük stres, maddi külfet ve risk almak zorunda kalan şehir insanlarına en ucuz, en kolay, en ekonomik park alanlarını, en hızlıca yaratmak, dolayısıyla yaşam kalitesini iyileştirmek, daha fazla özgürlük alanı sunabilmek SanPark’ın birinci hedefi.

SanPark, otopark sistemlerini fiziksel gerekliliklere ve kişiye özel spesifik çözümlere göre üretiyor. Sektöründeki en yüksek teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiği mühendislik faaliyetleri sayesinde en uygun çözümü, en rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Bugün bir dünya markası haline gelen SanPark, tasarım aşamasından, teslimata değin en yüksek güvenlik standartları uyguluyor, en üst mühendislik çözümleri ile en kaliteli ve verimli makineleri üretiyor.

Müşteri ihtiyaçlarını spesifik olarak belirleyerek, kişiye yönelik tam uyumlu çözümlerin en rekabetçi fiyatlarla sunabilmesi de SanPark’ın farkını ortaya koyuyor. Sanpark yedek parça ve servis hizmetlerini kesintisiz sunarak, teknik danışmanlık konusunda eksiksiz ve kaliteli hizmeti sağlıyor.

  • Çalı Sanayi Bölgesi 6. Sokak No:8 16235 Nilüfer – Bursa / Turkey
  •  T. +90 224 482 23 90
  •  F . +90 224 482 23 92
  •  info@sanpark.eu
  • www.sanpark.eu