Saray, Avrasya Fuarı’nda inşaat sektörünün hizmetine sunduğu üç yeni ürününü tanıtacak

Saray Alüminyum, 19’uncu Uluslararası Kapı, Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı’nda bu yıl, kalite, estetik ve montaj kolaylığı ilkelerine uygun geliştirdiği üç yeni teknolojik ürün ile yer alıyor. 30 yılı aşkın süredir yapı sektörüne a’dan z’ye çözümler sunan Saray Alüminyum, 3. Hol, 311 numaralı standında, bu üç yeni ürün dışında, PVC Mimari Sistemlerinden Alüminyum Kompozit Panele, Kapı ve Pencere Sistemlerine, inşaat sektörünün hizmetine sunduğu tüm yenilikçi ürünlere yer verecek.

“Tek elden tedarik ve yüksek güvenlik”

Saray Alüminyum ürünlerinin ortak özelliğinin kalite ve güvenlik olduğunun altını çizen Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı, ürünlerinin yenilikçi ve teknolojik özelliklerine değindi:

“Kalite, estetik görünüm ve montaj kolaylığına odaklanarak geliştirdiğimiz SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemlerimizi ilk defa bu fuarda ilgililerin beğenisine sunacağız. İtalya’dan ithal ettiğimiz ileri düzey teknolojik makine ve kalıplarla ürettiğimiz bu ürünümüz, motor, uzaktan kumanda, alıcı, aksesuar ve bağlantı ekipmanlarının tek elden tedarik edilebiliyor olmasıyla da fark yaratıyor. Estetik ve güvenliğin ön planda tutulduğu, yeni nesil mimarinin vazgeçilmezi Korkuluk Sistemlerimizi de yine ilk defa bu fuarda sergileyecek olmaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıca tamamen açıldığında küpeşte görevi gören, kapatıldığında ise pencereye dönüşen Motorlu Giyotin Pencere ve Küpeşte Sistemimiz, kumandasına tek bir dokunuşla yaşam alanlarını açık mekanlara dönüştürebilme özelliğine sahip.”

Ar-Ge dehası, yenilikçi ve teknolojik ürünler

İlave maliyetine karşın, üretiminde sadece PVDF boya kullanarak nem, kimyasal ve renk dayanıklılığı sağlayan Saray Alüminyum Kompozit Panelleri, B1, Mineral Dolgulu, A2 Yanmazlık Sınıfı, Nano seçenekleriyle fuarda sergilenecek. Yenilikçi mimarların tercihi beton, korten (paslanmış çelik) ve ahşap desenli olmak üzere 3D efektli Saray Alüminyum Kompozit Panel kombinasyonları da doğala en yakın renk ve doku seçenekleri ile ilgilileriyle buluşacak.

Hepsi birer Ar-Ge dehası, yenilikçi ve teknolojik ürün olan Paralel Açılır Cephe, Kayar Katlanır Sistem, Sürme Sistem, Kapı ve Pencere Sistemleri, Korkuluk, Motorlu Giyotin Pencere, SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri Saray Alüminyum standında katılımcılara dört gün boyunca yakından tanıtılacak.