SARITAŞ MOTOR YEN.MAK.İML.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

1967 yılında merhum İSMAİL SARITAŞ tarafından kurulan firmamız, günümüze kadar yılların verdiği tecrübe, geleceğe güvenle bakan, hedeflerini çizmiş, kalite anlayışını benimsemiş, teknik ve idari kadrosunun başarılı ve titiz çalışmaları sayesinde en son teknolojik gelişmelerle sektöründe, üretim ve geniş ürün yelpazesi ile dünyanın sayılı firmaları arasında yerini alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız bugün toplam 12.000 m² alanda; Konya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Makinalarımız, güçlü gövde yapısı, sorunsuz, sessiz ve seri çalışma, hassas iş yapabilme kabiliyeti, hızlı ve ekonomik teknik desteği, vasıflı işçiliği, uzun ömürlü olması ve kalitesi ispatlanmış markalardan seçilen malzeme ve ekipmanların kullanımı ile sizlere sunduğumuz farklı renk seçenekleri vb. bir çok üstün özelliği ile yurt içinde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde de pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Firmamız AR-GE çalışmalarımızla sağladığımız sürekli gelişim ve standart üretim ana ilkemizden olup kalitesi, güvenilirliği, üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile oluşturduğumuz dünya pazarındaki yerimizi daha ilerlere taşımak ana hedeflerimizdendir.

Yaptığımız bu hizmetlerle, ülke ekonomisine ve otomotiv sanayiine büyük katkıda bulunduğumuza inancımız övünç kaynağımızdır.

SÜREKLİ KALİTE, SATIŞ SONRASI HİZMET, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, TEMEL İLKEMİZDİR.

Adres 2. ORGANİZE SANAYİ LALEHAN CAD. NO.5 KONYA
Telefon +90 332 239 02 40 (3 hat)
+90 332 239 00 60 (3 hat)
Faks +90 332 239 02 43
E-Posta saritas@saritas.com

www.saritas.com