Seramiksan yenilikçi ürünleri ve ilkleri ile UNICERA’da

Seramiksan, ileri teknolojisini yenilikçi tasarımlarla buluşturduğu yeni koleksiyonunu UNICERA’da sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, Unicera’da sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor. UNISTONE, 11 milimetre ve 20 milimetre kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor. Yerde, duvarda, mutfak ve banyo tezgahlarında, yaşam alanlarının pek çok noktasında hayal ettiğiniz her yerde rahatlıkla kullanılmasıyla fark yaratan UNISTONE, gerçekçi görünümü ve modern tarzıyla geleceğin dünyasını şekillendiriyor.

Seramiksan tarafından Türkiye’de ilk defa üretilen 20 c kalınlığında 120 x 180 ebadında üretilen unglazed porselen karolar 2018 koleksiyonunda öne çıkıyor. Yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlanan unglazed karolar 60 x60, 40×120, 60×120, 120×120 ebadında da üretiliyor. Türkiye’de Seramiksan tarafından ilk defa üretilen ve yoğun ilgi gören nano teknoloji ile üretilen ürünler de UNICERA’da yerini alıyor. 2018 koleksiyonunda yer alan 20 milimetre full body ve colored body ürünler fuarda yoğun ilgi görüyor. Gövdesi renkli olarak üretilen bu karolar gerçekçi görünümünün yanı sıra dayanıklılığı, leke tutmama özelliği, kolay döşenme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Merdivenler için özel olarak tasarlanan açık alan ve kapalı alan arasında bütünlük sağlayan 10 milimetre ve 20 milimetre ile Serastep de koleksiyonda yer alıyor.

Seramiksan, vitrifiye grubunda yer alan su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 litre su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergiliyor.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, “İnovatif kimliğimizin öne çıktığı yeni koleksiyonumuzu UNICERA’da sektör profesyonelleriyle buluşturduk. İleri teknoloji ve özel tasarımlarla ilkleri gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz yoğun ilgi görüyor. Koleksiyonumuz ile ilgili olumlu yorumlar almaktan dolayı mutluyuz.” dedi.

Seramiksan UNICERA’da Salon: G 01/ 2-5 Giriş karşısında yer alıyor.