SERAMİKSAN’IN YENİ BAYİSİ UYGUN YAPI AÇILDI

Bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan, İzmir showroomlarına Uygun Yapı’yı da ekledi.

Seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Seramiksan son olarak İzmir Ödemiş’te yer alan Uygun Yapı’yı bayilerine ekledi.

1 Kasım Çarşamba günü gerçekleşen açılış törenine Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri, Uygun Yapı’nın sahibi İsmail Uygun ve çok sayıda davetli katıldı.

Seramiksan, Uygun Yapı’nın 500 m² lik yeni showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları ve kamusal alan için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve benzersiz vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Uygun Yapı’nın sahibi İsmail Uygun’u tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Yeni bayimiz Uygun Yapı ile başlayan işbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Uygun Yapı’ya bol kazançlı günler diliyorum. Seramiksan olarak Türkiye çapında bayi ağımızı genişleterek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi bayilerimiz aracılığıyla uygulamaya devam edeceğiz.” dedi.