Serfa Tools

1998 yılında İstanbul’da kurulan ve kökeni 1988‘e dayanan SERFA TOOLS , 20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle, sektörünün innovatif, güvenilir ve güçlü firmalarindan biridir.

Firmamız, sahip olduğu değerleri ve misyonuyla, 3 kıtada 14 ülkeye ihracat yapmakta olup, yurtiçinde de seçkin firmalarla uzun yıllardır işbirliği yaparak, sektörünün önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

Her geçen gün kalite ve hizmet anlayışını yukarı taşıyarak, çalışmalarını sürdürmeyi vizyon edinen SERFA TOOLS , yaptığı yatırımlarla, üretim verimliliğini arttırmakta ve ürün portföyüne kattığı yeni ürünlerle de, ürün çesitliliğini sürekli genişletmektedir. Yaptığımız işi akıllıca yapmaya ve işimize akıl katarak, imalat ve hizmet kalitemizi daha da yükseltmek en büyük amaçlarımızdan biridir.

Serfa Tools, uzun yıllardır ,kilit noktalarda aynı personellerle çalışmaktadır. Bunun verdiği know-how’ı , gençliğinin enerjisi ve hırsıyla birleştiren firmamız, tüm yönetim kadrolarımız ve çalışanlarımızla birlikte, yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyor, işimize değer katıp, daha ergonomik ve farklı tasarımlı innovatif ürünleri ve hizmetleri değerli müşterilerimize sunuyoruz…

SERFA TOOLS ile çalışmanın rahatlığını, kendine güvende hissetmenin huzurunu, kendine özel çözümler bulma imkanını yaşamayı, yüksek hizmet kalitesini güleryüzlü hizmetiyle sunarak, müşteri ilişkilerini sağlam ve kalıcı temellere oturtmak ana hedefimizdir.

Kârlılığın giderek azaldığı ve rekabetin her geçen gün daha da zorlaştığı bu günlerde, emeğinin karşılığını, daha çok almak isteyen tüm firmalara, “ KALİTENİN FARKINA VARIN ve SERFA TOOLS İLE DAHA ÇOK KAZANIN” diyoruz.

  • Sultan Orhan Mh. Hasköy Sanayi Sitesi 13-B Blok No:5 Gebze – Kocaeli / TÜRKİYE
  • +90 262 644 91 62
  •  info@serfatools.com
  • www.serfatools.com