Şimdi yaşam alanlarında ‘puf’ devri!

Yepyeni bir dünyayı, hayatın tüm renklerini keşfet! İder Mobilya tam da bu duyguyla yola çıkıyor ve içindeki keşfetme dürtüsüyle yepyeni tasarımlara hayat veriyor. Yaşam alanlarınızın enerjisini sil baştan yaratacak puflar ile size keyifli bir dekrasyon anlayışının kapısını aralıyor.

 Kreatif, özel ve kesinlikle sihirli… Kreatif çünkü, ezberbozan tasarımıyla hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Özel çünkü modüler yapısıyla zevkinize göre kombinasyon fırsatı sunarken bu anlamda gerçek bir dekorasyon özgürlüğü yaratıyor. Sihirli çünkü; siz sadece şık, yuvarlak bir puf sanarken kapitone detaylı üst kapağından yapboz mantığıyla hazırlanmış bir puf serisi çıkıyor. Üstelik renkleriyle de hayli şaşırtıcı bir uyum yakalayan bu iki entegre puf, kalıpların dışında bir tasarım anlayışı ortaya koyuyor. Letoon Puf, tüm bu özellikleriyle yaşam alanlarının en dikkat çeken parçası olmaya hazırlanıyor.

İddiası detaylarda saklı…

Hattuşaş Puf ilk bakışta klasik bir puf silüeti oluştursa da incelikle düşünülmüş detaylarıyla farklılaşıyor. Keskin hatlarına aldırmadan zarif biçimde gelen ahşap ayaklarıyla sofistike bir tasarım ortaya koyarken, soft tonlardaki kaliteli kumaş kaplamasıyla ahşabın koyu rengine meydan okuyor. Kapitone detaylarıyla zenginleşen Hattuşaş Puf, yumuşak dokusuyla da konforlu bir deneyim sunuyor.

Relax Puf ile gerçek bir konfor deneyimi

Yaşam alanlarının ihtiyacı olan enerji Relax Puf ile geliyor. Eğlenceli ve farklı formuyla oldukça keyifli bir tasarım olan Relax Puf, evinizin her köşesinde kullanılabilir. İsterseniz yatak odanızda günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir yardımcıya dönüşür, isterseniz sabah kahvenizi yudumlayacağınız konforlu bir alana… Üstelik Relax Puf, rahatlık konusunda oldukça iddialı! Ergonomik yapısı size ihtiyacınız olan konforu sağlıyor.