Sinpaş’tan, İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’deki projelerinde süper ödeme planı

Sinpaş, yeni kampanyasıyla adından söz ettirecek. İstanbul’da Sinpaş Finans Şehir, Queen Bomonti, Aydos Country, Metrolife, Gökorman. Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi ve Denizli’de Aqua City Denizli projeleri ile oluşturulan kampanya düşük taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

“Sinpaş, sayısız yeniliğe imza attı”

Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, üst üste ikinci kez Süper Marka seçilmekten gurur duyduklarını, ödülün Sinpaş’ın özgün farklı kimliğini ortaya çıkarttığını belirterek, şunları söyledi: “44 yıllık deneyimimiz, tecrübemiz, gayrimenkul sektörüne getirdiğimiz yenilikçi anlayış, istikrarlı büyüme ve birbirinden özel yaratıcı projelerimiz bize bu yıl da, geçen yıl olduğu gibi Türkiye’nin süper markası unvanını getirdi. Biz de Sinpaş olarak gururla süper bir kampanyaya imza atmak istedik. Ev sahibi olmak isteyenler aylık sabit taksitlerle ister banka kredili, ister Sinpaş bünyesindeki özel ödeme planlarıyla Sinpaş’tan diledikleri eve sahip olsunlar istiyoruz.”

Sinpaş’ın gayrimenkul piyasasına yön veren tüm projelerinde geçerli olacak kampanya İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de ev sahibi olmak isteyenler için inanılmaz avantajar sağlıyor. 4 Mart’a kadar sürecek süper plan ile düşük tasitlerle ev sahibi olabilir veya aylık sabit tutarlarla yatırım fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ankara’yı ilklerle tanıştıran projeler; Altınoran ve Marina Ankara

Gayrimenkulün süper markası seçilen Sinpaş, Çankaya Ankara’da yaşamaya başlayacağınız Altınoran’da 3 bin 570 TL taksitle ya da eylül ayında teslim olacak Marina Ankara’da 3 bin 460 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Altınoran ve Marina Ankara’dan ev sahibi olacaklar, bir konut projesinde zengin sosyal donatıları ile yaşamlarına renk katacaklar.

Başkent’te Ege rüzgarı: Ege Vadisi

Sinpaş GYO’nun Ege yaşamını Ankara’ya taşıdığı projesi Ege Vadisi, Ege’ye özgü güzellikleri Ankara’ya taşıyor. Ankara’nın gözde lokasyonlarından Çankaya’da yükselen Ege Vadisi’nde; Dikmen Vadisi’ne komşu, sıcak ve samimi bir yaşam aylık 4 bin 700 TL’lik taksitlerle Ankaralıları bekliyor.

Sinpaş’ın yeni projesi: Finans Şehir

Sinpaş Finans Şehir’in 4 ile 15 kat arasında değişen yatay mimarisi, tuğla dokuya sahip cepheleri, her dairede bulunan balkonları ile finans merkezinin yanında az katlı, sıcak bir şehirli yaşam sunuyor. 1,2 milyar dolarlık bir yatırımla İstanbul’un gözde bölgesinde küresel finans merkezinin bitişiğinde hem lüks yaşam hem de cadde yaşamı yakında gerçek olacak. Sinpaş’ın yeni projesi Finans Şehir’de 5 bin 240 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilir, değeri her geçen gün artan bu bölgede yatırım yapabilirsiniz.

Bomonti Queen aylık 4 bin 950 TL’lik taksitlerle

Türkiye’nin ilk Highlife temalı evleriyle Şişli-Bomonti’de yükselen Queen Central Park; İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezlerinden olan Bomonti’de konumlanıyor. Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşam alanını şık bir dekorasyonla sunan Queen Central Park’ta aylık 4 bin 950 TL’lik taksitlerle yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Hemen teslim doğayla iç içe bir yaşam; Aydos Country

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Country, doğayla temas halinde bir hayata fırsat sağlıyor. Ormanın yanında, doğanın içinde yaşamak isteyen aileler çocuklarını tam bir doğa dostu olarak yetiştiriyor. Hemen teslim projede, bu yaşama sahip olmak ayda yalnızca 3 bin 800 TL’lik taksitlerle.

Sancaktepe’de ayrıcalıklı yaşam; Metrolife

Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşamsı sunan yeşil alanları, sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 14 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Bu projede yer almak için aylık 2 bin 300 TL’lik büyük bir fırsat sizleri bekliyor.

Babil’in asma bahçelerinden sonra gökyüzüne uzanan yeşil mimari: Gökorman

Doğanın kadim güzelliğinden ilham alan Sinpaş’ın, Anadolu Yakası’ndaki projesi Gökorman ile özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu bir ilke imza atıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman’ın; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi, aylık 3 bin 300 TL’lik taksitlerle yeni sakinlerini bekliyor.

Denizli’nin prestijli yaşamı: Aqua City Denizli

Denizli’nin yükselen yıldızı Aqua City, projenin lokasyonu, şehrin gelişme aksına paralel oluşu, projenin hem yaşam hem de yatırım değerini her geçen gün arttırıyor. Tropikal Bölgelerden gelen beyaz kumla oluşturulan sahil yaşamının tadını çıkartabilir, Aqua City içersinde bulunan AquaMall’da H&M, Starbucks ve Köfteci Yusuf gibi Denizli’ye ilk kez gelen mağazalar ile şehrin yeni buluşma merkezine bin 790 TL taksitle sahip olabilir, bu süper planla istediğiniz yaşama kavuşabilirsiniz.