Sirmersan Mermer San. A.Ş.

Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artıran Sirmersan, katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırımları, dört fabrika ve altı ocaktan oluşan işletmesi ile yıllık 900.000m² mermer ve traverten üretimi yapmaktadır.

Sirmersan bugün yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Burdur’da dört, Denizli’de bir, Muğla’da bir adet olmak üzere toplam altı ocakta yıllık 80.000m³ blok üretimi yapmaktadır.

İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk mermer sektörünün liderlerinden ve dünya zirvesindeki en iyi mermer üreticilerinden biri haline gelmek için çalışan Sirmersan, hassas ve özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerinin %65’ini ihracat olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok yerine pazarlamaktadır.

“White Pearl” markası ile tüm dünyada bilinirliğini sağlayan Sirmersan Mermer Sanayi A.Ş. doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü faaliyetleri ile sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Üstlendiği bütün işleri, meslek ve toplum etiğinin tüm gerekleri çerçevesinde yürütmektedir.

  • Cinnah Cad. 46/6 06690 Çankaya / Ankara / Türkiye
  • Tel: +90 312 440 96 38 – 39
  • Fax: +90 312 438 70 43
  • info@sirmersan.com
  • www.sirmersan.com