Skyland İstanbul’da rezidans ve ofislerin yüzde 83’ü satıldı

Skyland İstanbul’da yaşamın başlaması ile birlikte satış oranları yüzde 83’e ulaştı. Kalan konut ve ofislerin kısa sürede bitmesi beklenirken, bu ayrıcalığı kaçırmak istemeyenler için avantajlı kampanyalar sunuluyor.

Skyland İstanbul, 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve 0 peşinat ile yatırımcıları İstanbul’da yeni bir yaşamı deneyimine davet ediyor. Skyland İstanbul’un ofislerinden birine sahip olmak isteyenler için ise kampanya dahilinde peşinatsız ve faizsiz 8 bin 500 TL taksit seçeneği sunuluyor. Rezidans ve ofis hayatına yeni bir bakış sunan projede teslimler hemen gerçekleşirken, rezidansların ödeme takvimi 2019’a erteleniyor.

Değeri her geçen gün artan akılcı bir yatırım

Tower Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun, farklı daire seçenekleri sunarken, yanındaki Belgrad Ormanı manzarasıyla dikkat çekiyor. Sosyal alanları ile de öne çıkan Teras Evler, şehrin merkezinde stresten uzak bir hayat sunuyor. Kısa bir süre önce satışa sunulan Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence, 0 peşinat avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere altı ay sonra kapılarını açıyor. 1+1’den 4+1’e kadarfarklıdaire seçenekleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. 4+1 dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10 bin metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Sky Residence sakinleri, açık ve kapalı yüzme havuzundan fitness ve wellness merkezine kadar pek çok sosyal imkan diledikleri gibi yararlanabiliyor.

Ofislerde avantajlı fiyatlar devam ediyor

Modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren, Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 metrekareden 4 bin 600 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam yedi kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta bin 100 metrekare alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere Caddesi üzerinden direkt giriş imkanı da sağlıyor.

HOM Design Center 2018’in ilk yarısında kapılarını açıyor

Türkiye’nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, 2018’in ilk yarısında kapılarını açıyor. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak.