Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri, dünyanın her yerine ve her iklim koşununa uygun kalıcı ve çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip Hafif Çelik Yapı çözümleri sunmaktadır.

Modern ve Endüstriyel yapılar, Villa, Otel, Ofis, Hastane, Showroom, Okul, Fabrika, Atölye, Hangar vb. yapıları yalnızca hayallerinizle sınırlı tasarımlar ile sizlere sunarken, satış sonrası verdiği destek ile de farkını ortaya koymaktadır.

Yüksek üretim kapasitesine ve ileri teknoloji makine parkına sahip üretici bir firma olan Steelin Hafif Çelik Yapı Sitemleri, Hekim Holding grubu içinde yer alarak, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli kadrosu ile sektöründe öncü bir konuma sahiptir.

Hafif Çelik Yapıların üretiminde kullanılan hammddelerin tamamına yakınını kendi entegre tesislerinde üreten Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri, bu üstün avantajı ile son derece ekonomik çözümler sunmaktadır.

Şu ana dek maksimum 4 kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri’nin geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde 8 kata kadar çıkabilmektedir…

Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri Hekim Holding kuruluşu olan Prefabrik Yapı A.Ş.’nin işletmesidir.

  • Adres: Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No: 11 Pendik / İstanbul – Türkiye
  • Telefon: +90 216 494 04 66
  • Fax: +90 216 392 21 23
  • Email: info@steelin.com.tr
  • www.steelin.com