Stof Asansör

Stof Asansör markasıyla 2013 yılında genç ve dinamik kadrosuyla sektöre adım atan firmamız bünyesinde barındırdığı birçok güvenilir markanın referanslarıyla her geçen gün yenilerini ekleyerek bayi firma rolünü hakkıyla yerine getirmektedir. Fevzi Çakmak mahallesinde 1000m2’lik alan üzerine kurulan işletmemiz, kadrolaşma çalışmalarına devam ederken müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmaktadır.

Bünyemizde bulunan asansör kumanda panolarının üretiminin yanına sektöre fayda sağlayabilmek adına üretim kanadımızdaki ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Asansör paket malzeme satışı ve üretimi alanında Türkiye’nin dört bir yanında isminden söz ettiren şirketimiz uluslararası pazarda girişimlerine başlamış olup tecrübe ve birikimlerini bu yönde kullanarak dünya pazarında söz sahibi olmayı amaç edinmiştir.

Geçmiş ve geleceğe adını altın harflerle yazdırmayı en büyük vizyonu olarak belirleyen Stof Asansör, ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarına hız kesmeden ilerletmektedir. Misyonunu ise sektördeki değişime, müşteri ya da aracısı olduğumuz ortaklıklara bağlı olarak sıklıkla farklılaştırmaktadır. Bu da çağa ayak uyduran bir marka olduğunun büyük bir kanıtıdır.

Sektördeki bu çetin yola çıkarken “Güvenliğiniz bizim elimizde…” sloganını seçerek de aslında yüklendiğimiz yükün bilincindeyiz. Her yönüyle hayatımızı kolaylaştıran asansörler çözüm ortaklarımız vasıtası ile pamuk ipliğine bağlı olan hayatlarımızı sağlam halatlara bağlama konusunda ısrarlıyız. Müşteri beklentilerini göz önüne alarak tedarikini sağladığımız markalarla ile el sıkışırken, önce güvenlik ilkesiyle ince eleyip sık dokuyoruz. Artan tecrübelerimizle geleceğin güvenli asansör firmalarını da yanımıza alarak sizin için hizmet vermeye devam edeceğiz.

Fevzi Çakmak Mahallesi Aslım Cad. No: 38/S Karatay / KONYA / TÜRKİYE

Tel : 0332 346 17 50
Fax : 0332 346 17 52
info@stof.com.tr

www.stof.com.tr