Sunset İncek Yükseliyor

Ankara’nın gelişen bölgelerinden İncek’te hayata geçen Sunset İncek projesi yükselişine devam ediyor. Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, 2020 yılının son çeyreğinde tamamlanacak olan Sunset İncek projesinin inşaat aşamalarını paylaştı.

 

Ülkelan Pasajı ile başlayan güven ve kalite yolculuğu Sunset İncek projesi ile devam ediyor. Sunset İncek projesinin her geçen gün güvenle yükseldiğini aktaran Tolga Ülkealan “Projemizin inşaatına ara vermeden projemizin teslim tarihine yetişmesi için büyük çaba gösteriyoruz. Ön görülerimize göre projemizi 2020 yılının son çeyreğinde bitirerek, Sunset İncek ruhunu hayata geçirmiş olacağız. İlk olarak C Blok / yatay blok inşaatını tamamlamaktayız. 10.000m2 alan üzerinde 2 konut kulesi 1 yatay blok olarak inşa edilen Sunset İncek, hem kullandığı malzemeler ile hem de deprem yönetmeliğine uygun inşası ile kaliteli ve güvenilir bir yaşamın kapılarını aralayacak” açıklamasında bulundu.

 

Fizibilite raporu İncek’e yöneltti

İncek bölgesini tercih etme sebeplerine dair de açıklamalarda bulunan Ülkealan “Ankara’nın yeni şehir kavramını burada oluşturmuş olması ve site yaşantısı, güvenlik, sosyal donatı alanları ve daha yeşil ile iç içe bir konsept arayan Ankara’lıların tüm ihtiyaçlarına bu bölgede cevap verilebilmesinden dolayı bu bölgeyi tercih ettik. Projeye başlamadan önce sosyo-kültürel, altyapı, ulaşım, okul ve iş merkezlerine olan ulaşım kolaylıklarını ve bölgenin tüm özelliklerini de içeren ‘Bölge Fizibilite Raporu’ hazırladık. Hazırlanan rapora göre projenin konsepti, daire seçenekleri ve sosyal alanları bu rapor neticesinde şekillendirildi. Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. olarak yaşanabilir, fonksiyonel ve aile yaşantısına özen gösteren bir proje ortaya çıkarttığımıza inanıyoruz.”