Sur Yapı, Bursa ve İstanbul’daki üç projesinde bin 83 bağımsız bölümün teslimlerine başladı

Sur Yapı, İstanbul ve Bursa’da yer alan üç projesinde teslimlere başladı. Anadolu Yakası’nın gelişen yerleşim merkezlerinden Sultanbeyli’de yer alan İlkbahar birinci etap projesinde 308 bağımsız bölümü kasım ayı itibariyle teslim etmeye başladı.

Kuzey ormanlarının yanı başındaki İlkbahar birinci etap, TEM Otoyolu’na ve Paşaköy gişelere de bir adım uzaklıkta. 3’üncü Köprü güzergahında konumlanan proje, planlanan metro hattının hayata geçmesi ile Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara kolay ulaşım imkanı sağlayacak. İlkbahar 1 projesi, inşaatı tamamlanan ve kısa bir süre sonra hizmete girecek olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne 200 metre, 100 dönümlük üniversite alanına da 300 metre mesafede yer alıyor.

Sur Yapı projeleri ve kamu yatırımlarıyla bölgenin çehresi değişecek

Aynı bölgede yer alan İlkbahar ikinci etap ve Gölbahçe Evleri projelerinde ise satışlar devam ediyor. Bölgedeki üç projenin tamamlanmasıyla 800 konutluk bir cazibe merkezi oluşacak. 3’üncü Köprü, yaklaşık 3 bin personelli ve 400 yatak kapasiteli devlet hastahenesi ile 100 dönümlük üniversite alanına komşu konumda olan Sur Yapı projeleri bölgenin çehresini değiştirecek.

Marka Rezidans’ta teslimler başladı

Bursa Nilüfer’de inşa edilen Marka Rezidans ve AVM’nin geçtiğimiz mayıs ayında açılan alışveriş merkezinden sonra rezidans teslimleri de ocak ayı itibariyle başladı. Sosyal tesisleri, dağ manzarası,  içerisinde sevilen ve seçkin ulusal ve uluslararası markalarının yer aldığı alışveriş merkezi ile Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgelerinden biri haline geldi.650 milyon dolar yatırım değerine sahip Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın prestijli karma projesi.

Sur Yapı Mirage Rezidans’ta “prestiji yaşamak”

Avrupa Yakası’nın yükselen değeri Güneşli’de yer alan Sur Yapı Mirage Rezidansta da kasım ayı itibariyle teslimler başladı. Daha önce inşa ettiği Corridor projesiyle bölgeye değer katan Sur Yapı, Mirage Rezidans ve Çarşı projesinde üç blokta 342 rezidans ve 60 dükkanın teslimatını gerçekleştiriyor.

Güneşli ’de inşa edilen Mirage Rezidans, gösterişli mimarisinin yanı sıra bloklar altında yer alan alışveriş caddesiyle sakinlerine ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanı sağlıyor.