TAKSAN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.

Dener Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1974 yılında Kayseri sanayi bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar, yılların tecrübesi ve alanında uzman ekipleri ile, CNC sac işleme makınaları sektöründe Türkiye’deki lider üreticilerdendir. Yüksek kaliteli sac işleme makinelerinin Kayseri’deki imalatını, dünyanın dört bir tarafına sunarak elde ettiği kusursuz müşteri memnuniyeti sayesinde küresel ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Taksan Takım Tezgahları San. ve Tic. A.Ş. 1975 yılında, 232.000 m2 kapalı ve 1.850.000 m2 açık alan üzerine Kayseri’nin İncesu ilçesinde takım tezgahları imalatı için kurulan entegre bir tesisdir. 2016 yılında Dener Makina Ltd. Taksan tesislerini satın alarak DNRdema markasıyla üst segment Takım tezgahları üretiminede başlamıştır. Dener şirketler grubu sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Dener şirketler grubunun DNRdema ile zenginleşen tecrübeleri ve 21. yüzyılın yenilikçi yaklaşımları neticesinde, dünyanın en önde gelen üreticileri arasında yer alma hedefiyle çalışmalarını sürdüren kararlı, öncü ve dinamik bir kurumdur.

Tecrübeli mühendislerinden oluşan güçlü AR-GE ekibi ve uzman personeli sayesinde yüksek teknolojiye sahip kaliteli makineler üreterek, hem CNC Takım tezgahları endüstrisinde hemde CNC sac işleme makineleri endüstrisindeki müşterilerine küresel düzeyde hizmet sunmaktadır. DNRdema yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli takip ederek, ileri teknolojiye sahip makineler tasarlayıp üreten bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

(+90) 352 321 13 51

(+90) 352 321 13 53

info@dnr.com.tr

Semerkent Mah. Bölükler Küme Evler 538 İncesu / Kayseri / TÜRKİYE
www.dnr.com.tr