Tasarımda dünya markası Fendi Casa, Büyükyalı’yla Türkiye’ye Geliyor!

Özak GYO, İtalyan zarafetini tüm dünyaya taşıyan Luxury Living Group ile dev bir iş birliğine imza atıyor. Bu işbirliğinin ilk adımı olarak, Luxury Living Group’un en önemli markası Fendi Casa, ilk kez Türkiye’de Büyükyalı ile bir gayrimenkul projesinde tasarımlarıyla yer alacak ve Fendi Casa ürün gamından ev sahiplerinin taleplerine uygun çözümler sunacak.

İşbirliği kapsamında, Büyükyalı’daki bir bloğun tüm ortak alanlarında ve daire tasarımlarında Fendi Casa imzası olacak. Büyükyalı sakinleri, tüm daire tipleri için özel olarak hazırlanan ve mobilyadan aksesuara, halıdan perdeye kadar Fendi çizgisini taşıyan Fendi Casa paketlerini satın alabilecek. Buna ek olarak, Büyükyalı’da Fendi Casa ürünlerinin sergilendiği özel bir Fendi köşesi ve ayrıca Fendi Casa tarafından tasarlanmış bir örnek daire hazırlanacak. Büyükyalı’dan ev alan herkes, Fendi dekoratörlerinden evine yönelik özel dekorasyon tavsiyesi alabilecek.

“İyi Yaşam”ın tüm bileşenleri Büyükyalı’da…

Lüksün ancak hayata değer katması, insanları mutlu etmesi ve yaşamı kolaylaştırmasıyla gerçek lüks olacağına inanan Büyükyalı, bu işbirliğiyle “iyi yaşam”a lüksün imzasını atıyor. Kendine has çizgisiyle tüm dünyada kabul görmüş Fendi Casa markası, iyi yaşam çatısı altında Büyükyalı ile bütünleşiyor ve sunduğu tasarımlarla Büyükyalı’daki iyi yaşam unsurlarından biri haline geliyor.

Sakinlerine bir yaşam biçimi vaad eden Büyükyalı; şehrin, kara, deniz, raylı sistem tüm ulaşım alternatiflerinin kesişme noktasında yer alıyor. Büyükyalı’da yaşayanlar bu sayede trafikte zaman kaybetmiyor. Büyükyalı; denizi, manzara olmanın ötesinde, spordan ulaşıma günlük hayatın bir parçası, bir yaşam biçimi haline getiriyor.

Yeniden yaşama kazandırılan tarihi yapılarıyla, geçmişin büyüleyici atmosferini bugünün konforuyla birleştiren Büyükyalı’da; dünya markalarından en şık restoranlara, organik pazardan pastaneye kadar, ihtiyaç duyulan her şey bir arada, yürüme mesafesinde sunuluyor. Büyükyalı, tiyatrodan sinemaya, konserden sergiye, kültür ve sanatın, sosyal yaşamın tam merkezinde yer alıyor. Büyükyalı’da ayrca çocukların gelişimini destekleyecek tüm sosyal olanaklar, özgürce oynanabilecek yemyeşil ve güvenli alanlar bulunuyor. Bir kulüp çatısı altında, uzman eğitmenler eşliğinde akla gelebilecek tüm branşlarda spor eğitimi de sunuluyor.