Teknoloji ve Şıklığın Yeni Yüzü ”Neo”

1963 yılından bugüne kadar tam 54 yıldır bina otomasyonları üzerine tasarım ve üretim yapan Mas Interkom son ürünü “Neo”yu, tanıttı.

Kendi bünyesinde, gelişmiş ekipmanlar ve teknikler ile profesyonel mühendis ve teknisyenler eşliğinde tasarlanan “Neo” binalarda, dairelerin site görevlileri veya gelen misafirlerle karşılıklı görüntülü ve sesli görüşme yapabilmelerini sağlayan bir akıllı ev otomasyon ünitesi.

7” Renkli TFT LCD dokunmatik ekrani 15 mm x 85 mm’lik. 800X480 Piksel ekran çözünürlüğü ve tek dokunuşla görüntü alma, birden fazla kamera varsa bunları seçme ve istenilen açıdan görüntüleme yeteneği ile donatılmış.

Handsfree kullanımı, ekran üzerinde tüm ayarları yapabilme kolaylığı ile kapıya kadar gelen felaketlerden koruyan bu yeni bekçi, farklı renk seçenekleri ile çevresel yapıya kolaylıkla uyum sağlayan estetik duyarlılığa da sahip.

Bilişim ve iletişim teknolojilerindeki gelişimin, günümüzdeki yasam anlayışında toplumsal, ekonomik ve bilimsel değişimin yönünü yeniden belirlemesiyle ortaya cikan güvenlik sorunlari yine teknolojinin yardımıyla çözen Mas Interkom yeni tasarim ürünü “Neo” ile öne çıkıyor.