Tila Kompozit Temsilcilik İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Tila Kompozit Temsilcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., kompozit malzemeler ve türevleriyle ilgili stratejik iş ortağınız olma hedefi ile faaliyet göstermektedir. Şirketimiz malzeme uzmanlığıürün çeşitliliği ve tedarikte devamlılık ilkeleri doğrultusunda uluslararası müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

Kompozit sektöründe tek adımda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz katma değerli iş ortağınız Tila Kompozit, faaliyetlerini eğitimdanışmanlık ve satış başlıkları altında sürdürmektedir.

Tila Kompozit, üretim yönetimi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile üretim sürecinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik uygulamalı eğitimler vermektedir.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında, kurumların rekabet gücünü arttıracak yeni malzemeteknoloji ve doğru üretim yöntemlerinin uygulanması hedeflenmektedir.

Bu çerçevede dünyanın dört bir yanındaki eğitim kurumları, ar-ge laboratuvarları ve üreticiler sürekli takip edilerek edinilen bilgi ve beceri bu alandaki deneyimimizle birleştirilmektedir.

Satış faaliyetlerini “tedarikte liderlik” parolasıyla sürdüren Tila Kompozit, ilk elden temin ettiği yerli ürünler, kendi markasını taşıyan ürünler (Tila TF99 vaks ürün ailesi) ve yabancı temsilciliklerle eksiksiz, uçtan uca çözümler sunmaktadır.

A : One Ortaköy, Mecidiye Mah., Mustafa İzzet Efendi Sok. No:1 D:E4, 34347, Beşiktaş, İstanbul
T : +90 212 222 94 22 (PBX)
F : +90 212 222 94 23
E : info@tila.co
W : www.tila.co