TURKLIFT ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız, 1996 yılında mühendislik firması olarak kurulmuş ve alanında uzman kadrosuyla faaliyet göstermeye başlamıştır.  Hergün gelişen teknolojinin etkisiyle kaliteli hizmet anlayışımız  ve  üstlenmiş olduğumuz misyonla firmamız  sürekli olarak kendisini geliştirmiş  ve büyüyerek 2001 yılında TURKLIFT ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektördeki yerini almıştır.

İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, TURKLIFT ASANSÖR, müşterileri için talep edilenin ötesinde seçenekler sunarak çözüm üretmeye başlamıştır. Ankara Temelli’de bulunan fabrikamız, 5000m²’si kapalı olmak üzere toplam 10000m²’lik alan üzerine kurulmuştur. Fabrikamızda imalat yapılmakta  ve halihazırda Çankaya’da da Bakım ve Montaj işleri için ayrıca bir merkez ofisimiz bulunmaktadır. Firmamız yaklaşık 250 çalışanı ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Yıllık 1000 adet montaj kapasitesi mevcut olup, yaklaşık 600-700 adet montaj gerçekleştirilmektedir. Şuana kadar  5000 adet asansörün kurulumu gerçekleştirilmiş bulunmakta ve halen aktif olan 2000’in üzerinde asansör bakımımız  bulunmaktadır.

TURKLIFT Asansör ailesi olarak; Asansör sektöründe Ankara’da lider konumda bulunmaktayız. Müşterilerimizi tasarım, üretim ve montajdan, bakım ve modernizasyona kadar her aşamada desteklemekteyiz. Müşteri Hizmetleri Departmanımız ile müşterilerimizin sorunlarına yönelik olarak 7/24 hizmet sunarak müşterilerimizin taleplerine mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye çalışmaktayız. TURKLIFT ailesi olarak, servis mükemmelliği anlayışımız, binanız içerisinde güvenilir hareketlilik anlamına gelmektedir. Konusunda uzman, deneyimli, eğitimli idari personelimiz ve asansörlerinizde meydana gelebilecek her türlü soruna en kısa süre içerisinde müdahale edilebilecek profesyonel teknik ekibimiz sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Üretilen asansörlerin ve yedek parçaların, müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak nitelikte olması için, toplu konutlarda bulunan depomuzda sürekli hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyulan parçaların teminini, bu depolar sayesinde en kısa sürede sağlamaktayız.

HAYATTA HER ZAMAN İNİŞLER VE ÇIKIŞLAR OLUR, BİZ BUNUN GÜVENLİ VE KONFORLU BİR ŞEKİLDE OLMASI İÇİN BÜYÜK BİR TUTKUYLA ÇALIŞIYORUZ.

  • Adres :
  • Olukpınar Köyü No: 47 Temelli Sincan / ANKARA
  • Telefon :
  • 0850 888 06 25
  • Telefon 2 :
  • +90 312 646 52 81 – 82
  • Fax :
  • +90 312 646 52 83
  • www.turklift.com.tr