TURKUAZ SERAMİK SAN. TİC. A.Ş.

İsmini var olduğu topraklardan alan Turkuaz Seramik 1993 yılında Kayseri’de doğdu.  Anadolu’nun geçmişten günümüze yansıyan kültürel zenginliğini günümüze uyarlayarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ve Kayseri İncesu Sanayi Bölgesi’nde seramik sağlık gereçleri pazarına özel ürünler sunmaktadır.

Toplam 350 bin m²’lik tesisleriyle yılda 3 milyon vitrifiye üretimi yapan markamız sektörün yeniliğe yön veren markası olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Tüm üretiminin yüzde 35-40’lık kısmını Avrupa ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere 60 ülkeye ihraç etmektedir. Turkuaz Seramik olarak her geçen gün büyüyen bayi ağımız ile müşterilerimize ulaşarak, Turkuaz ruhununu yansıtan modern ve minimalist tasarımlarımızı Turkuaz Seramik kalitesi ile tüketicilerimize sunmaktayız.

Tüm üretimini standardına uygun olarak sürdüren markamız, dünya standartlarında yaptığı üretimle en yeni teknolojileri takip etmekte ve bu teknolojileri üretim süreçlerine aktarmaktadır.

Vizyonumuz;
Seramik sağlık gereçleri üretiminde, sektörün öncülüğünü yapan ve mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz;
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için; teknolojik gelişmeleri takip ederek, bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek, yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı, rekabet gücümüzü ve karlığımızı sürekli arttırmaktır.

Adres: 1. Organize Sanayi Bölgesi 6. Cad. No:15 38070 KAYSERI
Telefon: +90 352 321 20 08 Faks: +90 352 321 12 94
E-Posta: info@turkuazseramik.com.tr
Web: www.turkuazseramik.com.tr