Tuşba Zemin Çözümleri

Tuşba Zemin Çözümleri; 1998 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmeliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.

Yapı ve zemin kaplama (yer döşemeleri) ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

Vizyon

Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

Misyon

Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.

Başlıca Ürünlerimiz

Yer döşemesi, pvc yer döşemesi, pvc zemin kaplama, pvc zemin kaplama malzemesi, homojen zemin kaplama malzemeleri, heterojen zemin kaplama malzemeleri, okul pvc yer döşemeleri,hastane pvc yer döşemeleri, pvc yapıştırıcı, primer astar, zemin tesfiye şapları, epoksi zemin kaplama, epoksi boya, epoksi kaplama, epoksi astar, 3 boyutlu epoksi, 3d epoksi, poliüretan kaplama, poliüretan boya, poliüretan astar, poliüretan zemin kaplama, poliüretan spor zemin kaplama, akrilik zemin kaplama, cushion akrilik zemin kaplama, tartan zemin kaplama, sbr+epdm zemin kaplama, epdm rulo kaplama, sbr rulo kaplama, kauçuk rolu.

Adres

Reşitpaşa Cad. Sebzeci Sok. Mesut Yuvam Blokları C-Blok No: 1/13 Avcılar – İstanbul / Türkiye

Telefon
+90 (212) 591 19 78
+90 (212) 591 19 79
+90 (212) 509 00 81

Fax
+90 (212) 591 19 75

E-Mail
bilgi@tusbazemin.com

www.tusbazemin.com