Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri İhtisas Fuarı

20.Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri İhtisas Fuarı METAV 2018, 20 – 24 Şubat 2018 tarihleri arasında Düsseldorf’ta düzenlenecek. Kuzeybatı Avrupa’nın üretim teknolojisine yönelik teknoloji vitrini konumunda bulunan METAV, aynı zamanda yılın hemen başında en yeni gelişmelerin, güncel üretim tekniklerinin ve heyecan verici trendlerin sunulduğu ideal platformu oluşturuyor.

Üretim teknolojileri sektörünü tüm yönleriyle ele alan METAV’ın ağırlıklı konularını takım makineleri, üretim sistemleri, hassas aletler, otomatik malzeme akışı, bilgisayar teknolojileri, endüstriyel elektronik ve yardımcı malzemeler oluşturuyor. Bunlara ek olarak fuarın farklı bölümlerinde kalıplama işlemleri (Moulding), tıp teknolojileri (Medical), katmanlı üretim (Additive Manufacturing) ve kalite (Quality) konuları yer alıyor. Bu konular „Area“ olarak adlandırılan bölümler halinde ve kendi nomenklatürleriyle METAV fuar programının kalıcı unsurları haline gelmiş bulunuyor.

METAV’ı tanıyan herkes katma değer zincirinin tamamını içerdiğini bilir. Bu ayrıca ilginç çerçeve programı ile de gerçekleşiyor. Kongreler, seminerler ve workshoplar takım tezgahlarına yönelik zımparalama, germe, kalite ve güvenlik şartnameleri konularında bilgi veriyor: Endüstri 4.0 Tema Parkı, Gençlik Özel Gösterisi (Sonderschau Jugend), „Inside 3D Printing“ Uluslararası İhtisas Konferansı, kalite güvenliği konusunda workshop çalışmaları, Dortmund Perdahlama Teknikleri Semineri „METAV Spezial 2018“, VDMA – Kenetleme Teknikleri Forumu, Uygulamalı Kesme Teknikleri Forumu ve VDW-Teknoloji Günü.

www.metav.com internet sitesinde METAV 2018 fuarı ziyareti ve özel gösterilerle ile ilgili ayrıntılı bilgi yer alıyor. Rahat, kolay ve çabuk: www.metav.com sitesinden biletinizi fuar öncesinde satın alıp indirimden yararlanabilirsiniz! Günlük bilet 19,- €, abonman bilet 37,- €, fuar kataloğu 23,- €’dur. Fuar biletleri ile otobüsler ve tramvaylarla fuar alanına ücretsiz ulaşım sağlanıyor.