ÜMİT MERMER&GRANİT

Doğanın insana sunduğu malzemelerin en asili olan mermer, ÜMİT MERMER&GRANİT ile birlikte binlerce yıllık geleneği yaşatıyoruz.

Üretime geçtiği yıldan bu yana kaliteyi ve sınırsız hizmeti ilke edinmiş olan ÜMİT MERMER&GRANİT, Villa Projeleri, Spa ( Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Şok Duş) Otel projeleri, Heykeltraş, Şömine, Torna imalatı, kesilmiş blok ve levhaların yurt içi ve yurt dışı satışını yapmaktadır.

Kurucumuz Muzaffer ABAY 1970 yılında tedarikçi firma olarak Mermer sektörüne ilk adımını atmıştır. 1994 yılında Ümit Mermer İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Mermer&Granit ve Torna imalatı ile üretime başlamıştır. İkinci Kuşağı temsil eden Muzaffer ABAY’ ın oğulları; Ümit, Önder ve Ömer ABAY 2008 yılında yeni bir vizyon ile güvenilir bir firma olmak adına yoluna devam etmektedir.

Ümit Mermer&Granit; deneyimli yönetici kadrosu, profesyonel satış birimi ve modern makinelerle donatılmış fabrikasıyla, mermer ve granit alanında üretim ve uygulama proje faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Ürün çeşitliliği, yüksek kalitesi ve kapasitesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmeyi ilke edinen Ümit Mermer, birçok büyük projeye imza atmış ve gerçekleştirmiş olduğu projeler ile aranan firma özelliğini korumaktadır.

Ümit Mermer ağırlıklı Suudi Arabistan olmak üzere, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Bulgaristan, Libya, Romanya, Irak, Almanya, Gürcistan gibi ülkelere ihracat yapmakta ve projelere deneyimli ekipleri ile anahtar teslimi girmektedir.

Merkez:
Atatürk Cad. No: 159 Alibeyköy İstanbul

Tel: +90 (212) 626 60 92
Fax :+90 (212) 626 89 70
Whatsapp : +90 532 526 31 48
Email: info@umitmermer.com.tr

İmalat:
Merkez mah. Atatürk Cad. Ceylan sok. No: 5
Tel: +90 (212) 626 60 98

www.umitmermer.com.tr