ÜNBAK PROFİL MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ.

Yarim yüzyıla yakın bir geçmişe sahip ÜNBAK PROFİL MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ., İzmir’de 1.000 m² kapalı alanda mühendislik, tasarım, üretim tecrübesi ve yetişmiş profesyonel kadrosu ile Metal Sektörü ve Yapı & İnşaat Sektörü için profiller ve roll form hatları ve talebe özel makineler üretmektedir.
Özellikle metal sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz ve Sac Servis Merkezlerinin taleplerini dikkate alarak, İtalyan bir üretici firma ile yapmış olduğumuz OEM üretim anlaşması neticesinde, kendi tasarımlarımızı İtalyan patentli makinelere uyarlayarak, ÜNBAK markasıyla Boy Kesme Hatları ve Dilme Hatları üretimine de başlamış bulunmaktayız. Makinelerimizde, yassı metal malzeme özellikleri ve üretim kapasitesi göz önünde bulundurularak kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik, ön plandadır.
Çeşitli sektörlerdeki metal sac kesme, dilme, biçimlendirme işlemleri için ihtiyaca özel makine üretim hacmimizi genişletmek amacıyla İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde 2.500 m² üretim alanımızın inşaatı devam etmektedir. ÜNBAK PROFİL MAKİNA SAN. LTD. ŞTI., özellikle uluslararası pazar taleplerini karşılamak amacıyla İzmir Menemen Serbest Bölge’de 1.000 m² lik yeni üretim alanı ve dış ticaret departmanı ile yatırımlarına devam etmektedir .

Adres    :

İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10005 Sok.  No:16
Tekeli Menderes Izmir – Turkey
Telefon     : +90 232 253 74 23
                     +90 232 254 75 89
Faks         :  +90 232 237 30 32
Bilgi           : info@unbakmachinery.com
Tasarım   : resat@unbakmachinery.com
www.unbakmachinery.com