UŞAK SERAMİK SAN.VE TİC.AŞ.

Çok ortaklı bir şirket olarak 1972 yılında temelleri atılan, 1974 yılında deneme üretimlerine başlayan Uşak Seramik; 1975 yılında kapasitesini 28.000 m2’ye, 1978 yılında döneminin en kaliteli seramiklerini, 1991 yılında da duvar karolarını üretmeye başladı.

2002 yılında kapasitesini 32.000.m2’ye çıkaran Uşak Seramik, 2004 yılında Tanışlar Grup bünyesine katıldı ve 30 yıllık tecrübesini Tanışlar grubun yenilikçi vizyonuyla birleştirdi.

Tanışlar Grup; açık ve kapalı alanlarda yaptığı yeni ve teknolojik yatırımlarla Usak Seramik’i Türkiye’nin en büyük 600 sanayisi arasına taşıdı.

Uşak’ta 220.000 m2 alan üzerinde kurulu Uşak Seramik teknolojik yatırımlara paralel olarak dinamik tuttuğu ürün yelpazesinde de sürekli yenilikler yapmaktadır.  Duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen üretimleri ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Güncel talep gören ebatlarda ve dizaynlarda üretilen ürünlerle müşteri beklenti¬lerine alternatif çözümler sunan Uşak Seramik, tüm mekânlarda güvenle döşenmekte, yüksek kalitesi ile yıllar boyunca kullanılmaktadır.

Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun üretimler gerçekleşmektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerinin yanı sıra Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere 40dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Profesyonel yönetim anlayışı, geniş dağıtım ağı, tasarıma ve yeniliğe verilen önem,müşteri odaklı çalışma politikaları ile Uşak Seramik adı; yurtiçinde ve yurtdışında modern, rekabetçi, teknolojik alt yapılara sahip güçlü bir marka olarak bilinmeyi hedef seçmiştir.

700 kişinin istihdam edildiği tedarikçileri, çözüm ortakları paydaşları 41 yılını kutlayan Uşak Seramik bilgi birikim ve Türk sanayisindeki geçmişi ile büyük değişim için

Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun yıllık 18 milyon m2 üretim kapasitesi, geniş bayi ağı ve kesintisiz hizmet ilkesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmaktadır. Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere  Dünya üzerinde 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Uşak Seramik olarak sahip olduğumuz değerlerimiz, rekabetçi ve modern yapımız ile “Dünyada bir Türk markası oluşturma” hedefimize sağlam adımlarla ilerliyoruz

2013 yılı uşak seramik için 41. Başarı yılı olarak yaşanmaktadır. Bir ömür anlamına gelen yarım asırlık süreçte yeniden bir kalkınma süreci başladı.

GÜVEN

Bugün 41 yıllık birikim ve binlerce referansın verdiği güvenle, dev yatırımlar yapıyoruz.

GELİŞİM

Uluslararası ölçekteki gelişim ilkeleri uyarınca, vizyonumuzu sürekli güncelliyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Tüm ürün ve hizmetlerimizi sürdürülebilir kılmak amacıyla, yönetim ilkelerimizi ve karar mekanizmalarımızı yeniden yapılandırıyoruz.

SİSTEM

Tasarım, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerimizi birbirineentegre süreçler olarak tanımlayarak, tüm faaliyetlerimizi bu sisteme göre dizayn ediyoruz.

TEKNOJOJİ

Özgün tasarımların, kaliteli ürün olarak müşteriyle buluşmasını sağlamak amacıyla, en yeni teknolojilerle üretim yapıyoruz.

HİZMET

Kaliteli üretim ve sürdürülebilir hizmet anlayışıyla tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi memnun etmeyi görev sayıyoruz.

YAYGINLIK VE BİLİNİRLİK

Ürün ve hizmet kalitemizi 30’dan fazla ülkede yaygınlaştırarak, hem kendimizin hem de ülkemizin uluslararası bilinirliğine katkı sağlıyoruz.

TREND

Seramik dünyasında var olan trendlerinin takipçisi değil, öncüsü olmak için tasarıma yatırım yapıyoruz.

VE 41. YILIMIZDA BÜYÜK DEĞİŞİMİ BAŞLATIYORUZ.

BU DEĞİŞİM;

Teknolojiyi verime; toprağı nitelikli ürüne; tasarımı trende dönüştüren yeni vizyonumuzu haber veriyor.

BU DEĞİŞİM;

Dünyanın en modern ve en büyük tesislerinden biri olan fabrikalarımızda, 13 milyon m2’yi aşan kapasiteyle, üstün kaliteli ürün üretmek için saat gibi işleyen 700 kişilik uzman kadromuzun müşteri memnuniyeti için canla başla çalıştığını haber veriyor.

BU DEĞİŞİM;

Nitelikli ve zengin ürün çeşidimiz; 30’dan fazla ülkeye yayılan ihracatımızla, uluslararası bir MARKA olma yolunda attığımız dev adımları müjdeliyor.

BU DEĞİŞİM;

Göz alıcı tasarımlar ve birbirinden kaliteli ürünlerle mekâna zarafeti; kullanıcıya MUTLULUK vermeyi garanti ediyor.

5.ÜRÜNLERİMİZ

Güncel talep gören ebatlarda ve dizaynlarda üretilen ürünlerle müşteri beklenti¬lerine alternatif çözümler sunan Uşak Seramik, tüm mekânlarda güvenle döşenmekte, yüksek kalitesi ile yıllar boyunca kullanılmaktadır.

220.000 m2 bir alanda son sitem teknolojilerle 700 kişilik dev bir kadro ile toprağın sanata endüstriye dönüştüğü sanatsal ve estetik beklentilere yanıt veren Duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen üretimleri gerçekleşmektedir.

Adres:Uşak Banaz Devlet Karayolu 26. KM. UŞAK
Telefon: +90 276 326 20 01 Faks: +90 276 326 20 10 
E-Posta:
 info@usakseramik.com
Web: www.usakseramik.com