Zeminleri Zenginleştiren Marka: VEROX FLOOR

VEROX FLOOR
VEROX FLOOR

Versan Veryeri Kerestecilik A.Ş. yenilikçi yapısı ve kaliteden ödün vermeme ilkesini düstur edinerek, 2007 yılında patentini aldığı Verox Floor markası ile Türkiye’de laminat parke sektörüne zengin katkılarını devam ettiriyor.

40’lı yıllarda bir aile şirketi olarak sektöre adım atan, 80’li yıllarda kurumsallaşarak yerli ve yabancı zemin dekorasyon firmalarının distribütörlüğünü alan ve köklü tarihini modern teknolojiyle buluşturan Versan Veryeri Kerestecilik A.Ş. bugün ise geniş bayi ağıyla Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Firmanın 2007 yılında patentini aldığı Verox Floor markası Türkiye laminat parke sektörüne yeni bir kimlik kazandırdı. Bugün, laminat parke üretiminde dünya devi olan Kronospan grubunun Almanya tesislerinde ürettirilen Verox Floor, 4 ana ürün grubundan oluşuyor. Birbirinden modern ve farklı özellikte 70’e yakın renk çeşidi ile dekorasyon ve inşaat sektöründe beğeni kazanan Verox Floor, yüksek miktardaki yıllık satış oranı ile toptan ve perakende piyasasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Verox Floor klasik laminat parke kavramına farklı özellikler ve yenilikler getirmiş bir marka…

Anti bakteriyel kaplama özelliği sayesinde yaşam alanlarındaki hijyen sorununu ortadan kaldıran Verox Floor, leke ve iz yapmama özelliğiyle parkenin kolayca temizlenmesine olanak sağlıyor. Yeni nesil kilitleme sistemi “1clic2go” ile Verox Floor ürünlerinin montajı da kolaylaştırılmış.

VEROX FLOOR
VEROX FLOOR

Verox Floor ürünlerinde dikkate alınan bir diğer nokta güvenlik

Verox Floor’un trafiğin yoğun olduğu restoran, cafe, ofis, gibi ticari mekanlar için özel kaymaz zemin ürünleri bulunuyor. Parkelerin bir başka can alıcı özelliği de ürün gruplarına göre değişen 15, 20 ve 30 yıllık garanti süreleri bulunması. Veryeri çalışanlarının üzerinde durdukları en önemli konu ise; Verox Floor ürünlerinin çevre dostu olmaları ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim zincirinde uzman eksperlerce denetlemelerden geçirilerek, A+ emisyon sınıfına girmiş olması.