Vira İstanbul’da tapu teslimleri başlıyor

İstanbul’un en büyük şehir parkı Yaşam Vadisi, göz alabildiğine uzanan zengin bitki örtüsü ile 1 milyon metrekarelik alandan oluşuyor. Gül Proje-Beylikdüzü Belediyesi ortaklığıyla hayata geçen Vira İstanbul,  Yaşam Vadisi’nin yanında konumlanıyor ve beklentileri yükseltiyor. Japon ve aromatik bitkiler bahçesi, şelale, gölet, göl restoranları, sanat atölyeleri ve tiyatro alanları ile renkli bir yaşam sunuluyor.

Bu renkli yaşam ağustos ayında başlıyor. Toplam 17 bloktan oluşan Vira İstanbul’da tapu teslimi başladı. Şehrin hızlı ritmini takip etmek isteyenler için E-5’e çıkmak 2 dakika sürerken deniz havası almak için Kavaklı sahile yürümek ise sadece 3 dakika.

Peşin alımlarda 230 bin liradan başlayan fiyatlar

Hemen tapu teslim fırsatı peşin alım indirimiyle birleşiyor ve fiyatlar 230 bin liradan başlıyor. Birkaç ay sonra yaşamın başlayacağı Vira İstanbul’da daire sahibi olmak kolaylaşıyor. Toplam 31 ticari alan ve bin 189 konuttan oluşan Vira İstanbul’da yaşam alanlarınızı seçmek için pek çok farklı alternatif bulunuyor. 4-15 kat arasında değişen bloklarda 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

Vira İstanbul eğitim fırsatlarıyla da ailelere pek çok imkan sunuyor. Türkiye geneli başarı ortalamasında ilk üçe giren Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Yaşam Vadisi kapsamında kreşten üniversiteye kadar pek çok çeşitli eğitim kurumlarını bir araya getiren Eğitim Kompleksi sayesinde çocuk ve gençlerin okula ulaşması sadece 5 dakikalarını alıyor.