WALL DESİNG

WALL DESİNG Ailesi olarak  üretime 2009 yılından günümüze kadar titiz arge çalışmalarımız ve son teknoloji kullanarak ortaya çıkardığımız geniş renk ve model seçenekleri ile hayallerinizi mekanlarınızda hayata geçirmenize   yardımcı olarak müşterimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak deger yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potonsiyalimiz ile en iyi şekilde mekanlarınıza güzellik katacak 3 boyutlu panellerimizi kullanmıniza ve beğeninize sunmaktan gurur duyariz.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen ,doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak kabul eden koruyan firmamız üstlendiği görevlerde müşteri ihtiyac ve  beklentilerini en iyi şekilde anlayarak  onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimineen hızlı ve etkin şekilde ulaştırıp. Ülkemiz ve Dünya ekonomisine katkısını sürekli olarak artırmayı hedeflemektir.

Geleceğimizi , bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz yurt içi ve yurt dışında öncü girişimcilik ruhu taşıyan , ilk ve tek olma özelliği olan  tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projelerin tüm müşterilerimize ulaştırma sorumluluğunu taşımaktayız.

 • Adres:
  Showroom :Sinanbey Mh. Alanyurt Cad. No: 9/C İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE
  Fabrika: İMALAT: HOCAKÖY MAHALLESİ 5666 SK NO:5
  DEPO: Mahmudiye Mahallesi Kalender Caddesi no:53 İNEGÖL/BURSA/ TÜRKİYE
  info@walldesign.com.tr export@walldesign.com.tr
 • www.walldesign.com.tr
 • Telefon:
  +90 224 719 41 44
 • Faks:
  +90 541 642 04 03