YAZICILAR Doğalgaz İnş.Mal.Tic.Ltd.Şti.

“63 yıldır sözümüz söz” çünkü; şirketimiz kurulduğu günden bu yana en önemli özelliği olan “güvenilirlik” bizim için en değerli miraslarımızdır.. Bugüne kadar hiçbir gerekçe ile sözümüzden dönmedik ve tüm projelerimizde imzalanan sözleşmede taahhüt ettiğimiz zamanlarda tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. İnşaat alanında yaptığımız her projenin, seramikten kombiye sattığımız her ürünün 63 yıllık marka değerimizle arkasındayız.  Kat karşılığı satın aldığımız binaların toprak sahiplerini de, yeni binadan konut alanları da, küçük veya büyük ölçekli iş ayırmaksızın yaptığımız tüm tesisat işlerimizde hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmadık. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiriyor, yasal süreçlere birebir uyuyoruz.

İsmimiz güven ile özdeşleştiği için en büyük sermayemizin de güven olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.EGE Seramik ürünlerimiz TSE EN ISO 9001-2008 Kalite yönetimi, TSE EN ISO 14001-2004  Çevre yönetim sistemi, TSE Ürün Uygunluk , Baymak ürünlerimizde TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kalite ve sistem belgeleri onaylıdır.

Ayrıca tüm projelerimizi, en son deprem yönetmeliğine göre inşa ediyoruz.

İnşa ettiğimiz her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaç edindik. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla güven temeli üzerine kurup geliştirdiğimiz ilişkiler, başarımızdaki en önemli etkendir.

VİZYON

Alanında lider markalarla çalışan yenilikçi ve saygın bir şirket olarak lider pozisyonumuzu korumak ve uzun vadeli sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. Amaçladığımız yolda ilerlerken itibarımız, gücümüz ve dürüstlüğümüz her zaman önem verdiğimiz temel değerlerimiz olarak kalacaktır.

MİSYON

Zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz kaliteli yenilikçi projelerimiz ve ürünlerimizle çalışanlarımıza ve topluma değer katmaktır. Kaynakları verimli kullanan çevreye duyarlı ve müşteri odaklılığı ilke edinmiş bir kuruluş olmaktır. Misyonumuzu, güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak ve faaliyet gösterdiğimiz her sektörde gözle görünür bir fark yaratarak uygulamaktayız.

  • Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:83/ A-B
  • +90 222 221 16 21
  • +90 222 230 83 37
  • info@yazicilargrup.com
  • www.yazicilargrup.com