Yazın keyfi Decovita bahçelerinde çıkıyor!

Şehirde en keyifli kaçış noktası, yazlıklarda ise aile ve dostların buluşma noktası olan bahçeler, Decovita Seramik’in yeni serisi Garden ile mutlu, rahat ve huzurlu bir ortama dönüşüyor. Ahşap, beton ve mermer yüzey seçenekleriyle her bahçeye eşsiz uyum sağlayan koleksiyondaki ürünlerden bazıları küçük taş desenleriyle çocukluk günlerini götürürken bazıları da zamanın ötesinde yenilikçi tasarımlar sunuyor.

 

Havaların ısınmasıyla birlikte şehirde yaşayanlar bahçenin keyfini çıkarmaya başlarken, yazlıklar da yavaş yavaş açılıyor. Ancak bu keyfin öncesinde uzun süredir ilgilenilmeyen bahçe ve havuzların elden geçirilmesi şart! Decovita Seramik’in yeni serisi Garden, dış mekana özel yüzey ve tasarımlarıyla yemyeşil çimenler ve rengarenk çiçeklerle bezeli bahçelere mükemmel uyum sağlıyor.

 

Her bahçeye ve zevke hitap eden Garden serisindeki ürünlerden bazıları özel doku ve desenleriyle adeta çocukluk günlerine götürüyor. Büyüklü küçüklü çakıl taşları veya kırık mermer görünümüyle yansıtılan bu nostaljik karolar, mavi, gri, beyaz ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu renk seçenekleriyle sunuluyor.

 

Yürüyüş yolundan duvarlara

Mimari tasarımlarda yeniden hayat bulan beton ve doğal taş görünümlü karolar ise bahçelere modern bir hava kazandırıyor. Özel yüzeyleriyle kaymayı önleyen seramikler özellikle çocuklu ailelerin içini rahat ettirirken, havuz kenarlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Garden serisindeki bu ürünler ile çimenlerin ve çiçeklerin arasında yürüyüş yolu oluşturmak da mümkün.

Decovita’nın zengin ürün seçenekleri yalnızca zemini değil, bahçedeki duvarları da mükemmel bir tasarıma dönüştürüyor. Tuğla görünümünü farklı renk seçenekleriyle buluşturan seramikler minimal desenleriyle dört mevsimi birden yaşatıyor.

 

2 cm kalınlığında özel koleksiyon: Outdoors 2.0

Decovita, Garden serisi içerisinde Outdoors 2.0 adında çok özel bir koleksiyon da çıkardı. Sırlı porselen seramik karolardan oluşan ürünler, tam 2 santimetrelik kalınlıklarıyla dış mekanlarda yeni bir dönem başlatıyor. Bahçe mobilyaları, büyük saksılar ve oyun alanı gibi ağır yüklere ve gerilmelere yüksek direnç gösteren seramikler, bu sayede kırılma veya çatlama olmadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntülerini koruyor. Kışın dondurucu soğuklarından yazın kavurucu sıcaklarına kadar tüm mevsim koşullarına dayanıklı ürünler, bahçe, havuz veya diğer açık alanlarda kullanılabilecek kimyasal maddelerden de etkilenmiyor. Koleksiyonda, ahşap ve beton olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği bulunuyor.

 

Decovita Seramik’in Garden serisi, beyazdan antrasite, kumdan gri tonlarına uzanan renk seçenekleri ve 30×120’den 90×180 cm’ye kadar büyük ebatlarıyla bahçelerde yeni bir dönem başlatarak ‘yaz hiç bitmesin’ dedirtiyor.