Yeniköy Konakları satışa çıktı

Emlak Konut GYO güvencesiyle şehrin eski yerleşim alanlarından Eyüp’te hayata geçirilen Yeniköy Konakları, İstanbul’un tarihi dokusuna uygun az katlı ve geniş balkonlu daireleriyle satışa sunuldu.

Eyüp – Alibeyköy’de Hasdal Kavşağında anayolların kesişme noktasında bulunan proje; iki metro hattı, tramvay hattı, planlanan üç katlı tüp geçit gibi ulaşım hatlarının ortasında konumlanıyor. Bölgenin değişen çehresiyle birlikte Yeniköy Konakları; Üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor olması yatırımcılara avantaj sağlıyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı projede ayrıca; yeşil alanlar, bitişiğindeki 8 bin 500 metrekare içinde yer alan yürüyüş yolları, spor alanları ve parklar bulunuyor.

84 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor

İnşa çalışmalarının başlamasının ardından bölgedeki gayrimenkul yatırımcıları tarafından yoğun talep gören projede 336 konut ve 12 adet ticari ünite yer alıyor. 1+1 dairelerin yer almadığı projede tamamı geniş ve ferah şekilde tasarlanan 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri yatırımcılara sunuluyor. Dairelerin 85 metrekare ile 206 metrekare arasında değiştiği Yeniköy Konakları’nda, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla şehrin merkezinde, sessiz ve yeşillikler içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor.

Levent ve Maslak’a 7 kilometre mesafede

Geniş peyzaj alanına ek olarak doğa ile iç içe yer alan konumuyla da öne çıkan proje, ulaşım açısından son derece avantajlı bir noktada yer alıyor. Hasdal ve TEM Otoyolu’nun yanında, Eyüp ile Göktürk kesişim noktasında yükselen Yeniköy Konakları, planlanan tüp geçit bağlantısının yanı sıra metro ve tramvayın yer aldığı raylı ulaşım avantajlarıyla da alıcılara yüksek yatırım potansiyeli sunuyor.

Proje, Levent ve Maslak’a 7 kilometre, FSM Köprüsü’ne 10 kilometre, Taksim’e 11 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 12 kilometre mesafede konumlanıyor. İstanbul’un deniz kıyısındaki referans projesi Haliç Kongre Merkezini hayata geçirerek işletmeciliğini yürüten Yeni Yapı, Yeniköy Konakları Satış Ofisiyle de Kongre Merkezi içinde yatırımcılara hizmet veriyor.