Yiğitsan Yapı Kimyasalları Boya İzolasyon Mad. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti

Yiğitsan Grup, 1985 yılında kireç üretimiyle başladığı ticari faaliyetlerine, bugün inşaat sektörünün her noktasında kullanılabilecek geniş bir yelpazeyle devam etmektedir.

■Yiğitsan Grup; bünyesinde bulundurduğu Newkim markasıyla, başta ısı yalıtım, yapıştırıcı ve zemin grubu olmak üzere çok geniş ölçekte yapı kimyasalları, Newsanmarkasıyla, iç ve dış cephe inşaat boyaları ile sanayi grubu endüstriyel boyaları ve son olarakta Newran markasıyla su yalıtım membranlarını, Newoline markasıyla Oluklu Çatı ve Cephe Kaplama, Newboard markasıyla EPS Enjeksiyon Sistemlerini  pazara sunmaktadır.

■İstanbul Arnavutköy’de 35.000 m2 alan üzerine kurulu 10.000 m2 kapalı alanı bulunan 3 üretim tesisimizde, yıllık toplam 300.000 ton (12 milyon torba) yapı kimyasalı, 40.000 ton likit/boya ve 4 milyon m2 membran üretimi gerçekleştirmekteyiz.

■ Bu üç farklı ürün grubunun tek bir çatı altında üretildiği nadir üreticilerden olmamız, bizleri haklı bir gurur yaşatmaktadır.

■ 2012 yılı içerisinde, yeniden yapılanma neticesinde, konusunda uzman profesyonel satış kadrosu ve %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı bayilik sistemi sayesinde, önemli başarılara imza atılmıştır. Alınan bu radikal karar, 2013 yılında bizleri %40 oranında  büyütmüş ve geliştirmiştir.

■Hem ürün gamımızı genişletmek hem de sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Ar-Ge çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Sektördeki 30 yılı aşan deneyimimiz ve ticari tecrübemizle gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanarak pazarın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün çalışmalarımızı yapıyoruz. AR-GE Çalışmalarımızı, çeşitli satış kanallarından bu işi layıkıyla yapan profesyonellerden ustalara kadar geniş bir insan kitlesiyle düzenli ilişki halinde olarak fikirlerini alıyoruz ve tüm üretimimizi yüksek kalite standartlarına göre üretiyoruz. Her ürünümüzün farklı özelliklere sahip olması ve böylece tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması için yoğun bir çalışmanın içindeyiz.

■ Yiğitsan Grup ürünleri,  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE ve Avrupa Standartları’nda gerek üretim anında gerek uygulama ve sonrasında uzun yıllar kalitesini korumaktadır.

  • Telefon: 0212 685 24 25 (Pbx)
  •  E Posta: info@yigitsangrup.com.tr
  • www.yigitsangrup.com.tr
  •  Adres: Bogazköy İstiklal Mah. İsmet İnönü Cad. No:42 Arnavutköy / İSTANBUL