Yıldırım Kule ile “işe” bakış açınız değişecek

Özgün tasarımı ve modern mimarisi ile fark yaratan, kullandığı birinci sınıf teknolojik ürünler ile kaliteli bir çalışma hayatının kapılarını aralayan Yıldırım Kule, Başkent iş hayatına yeni bir anlayış getiriyor. Ofis sahiplerinin yerlerini almaya başladığını anlatan Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, “130 metre yüksekliğinde, farklı m2 ofis, cadde mağaza ve cadde dükkân alternatifleriyle, her kesimin dikkatini çeken kulemizde artık sona gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Havalandırma sistemi, güvenlik, otopark sayısı, kat yüksekliği, oksijen alanları, konum, sanat galerisi ve toplantı salonları farklılık yaratan bütünlüklerimizin yanı sıra sunmuş olduğumuz marka karmamız ile de sosyal yaşam alanlarının kapılarını aralamaya hazırlanıyoruz. Artık projemizde son aşamaya geldik. Kalan son 18 ofisimizi başlattığımız kampanyamız ile yeni sahiplerine teslim ettikten sonra yeni projemiz için kollarımızı sıvayacağız” ifadelerini kullandı.

“Dünya markaları Yıldırım Kule’de”

Marka karmasıyla da fark yaratacak olan Yıldırım Kule’nin mağaza ve dükkânlarının da sınırlı olduğunu anımsatan Zafer Yıldırım, “Konya yolu cepheli 13 Cadde mağaza ve Gökkuşağı Cadde cepheli 12 dükkân ile kaliteli hizmet ve sosyal yaşamın anahtarını sunuyoruz. Volvo, Autowax, Cepax, SshangYoung Boran Otomotiv gibi prestijli ve güvenilir firmalar ile anlaştık. SshangYoung Boran Otomotiv, Autowax, Cepax, Volvo kapılarını açtı. Son olarak ise; dünya genelinde en yaygın büyüme ağına sahip, 65 ülkede 21 binin üzerinde mağazası olan ABD’li kahve zinciri şirketi Starbucks ile anlaşma sağladık. Gökkuşağı cadde cepheli dükkânlarımız için bir marketler zinciri ve bir de kuru temizleme firması ile görüşüyoruz. Sınırlı sayıda dükkânımız ve mağazamız kaldı. Anlaşma sağlayacağımız firmaları seçerken kaliteli hizmet noktasından ödün vermiyoruz” dedi.

“Bahar kampanyası ile eylüle hazırsınız”

Mart, nisan, mayıs ayı boyunca yürütecekleri son kampanyanın detaylarını da paylaşan Zafer Yıldırım, sözlerine şunları ekledi: 2017 senesinin son çeyreğinde yürütmüş olduğumuz yüzde 18’lik KDV’niz bizden kampanyası ile aldığımız pozitif dönüşlerin sonucunda, yeni bir kampanya ile bu olumlu süreci devam ettirme niyetindeyiz. Kalan son 18 ofisimizi yürüteceğimiz kampanya dâhilinde yeni sahipleri ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Yüzde 18 peşin, 0 faiz, 18 ay vade kampanyası ile baharı güzel karşılayacağız. Kampanyamız mart, nisan, mayıs ayı boyunca devam edecek.”